"Czarny charakter": dobra rapowa płyta...

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2010 15:22
12 premierowych kawałków, 50 minut muzyki. Zapraszam wszystkich. To jest dobra płyta – zapewnia Flint. Album „Czarny charakter” ujrzy światło dzienne 29 listopada.

15 listopada miała premierę strona internetowa Flinta. Pod adresem czarnycharakter.com znajdziecie teledysk oraz info o przedsprzedaży albumu.

Krążek „Czarny charakter” nagrany w pierwszej połowie 2010 w Erem Studio pod okiem doświadczonego realizatora dźwięku Staszka 'Staszego' Koźlika i zmasterowany w renomowanym AS One Studio to ponad 50 minut muzyki najwyższej jakości. Aranżacje spod ręki takich producentów jak Soulpete czy Kazzushi to mieszanka nowoczesnych, zahaczających o elektronikę i drum'n'bass inspiracji i klasycznego podejścia do rapu, okraszona stylową i pełną mocy nawijką gospodarza albumu.

Brzmienie płyty urozmaicają instrumentalne partie obiecujących muzyków młodego pokolenia, Bartha Vadera i Piotra Kazimierczuka, a także gościnne zwrotki ludzi, których raczej nie trzeba przedstawiać fanom gatunku. Usłyszymya łódzkiego rapera Zeusa i reprezentanta HIFI Bandy Hadesa.

Za wszelkie popisy turntablistyczne odpowiada niezastąpiony DJ Kebs. Graficzną częścią projektu zajął się legendarny Forin, a wszystkie zdjęcia wykonał Ariel Hajbos.

ŁSz/mat. promocyjne

 

Zobacz więcej na temat: MUZYKA

Czytaj także

Pokojowy rap

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2010 16:40
AbradAb uważa, że "walka na rymy" przyczynia się do rozwoju polskiego hip-hopu. Ważne jednak, by muzycy nie siali nienawiści.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hiphopowy patriotyzm

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2010 12:46
– Hip-hop to muzyka dzielnic. Powstaje na ulicach i w bramach. Teksty hiphopowców wyrażają przywiązanie do tych "mikroojczyzn" – podkreśla Vienio.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rahim ft. Minix - "OTC”

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2010 16:29
Legenda Paktofoniki szturmuje playlistę Czwórki nowym singlem, promującym płytę "Amplifikacja".
rozwiń zwiń