Jak to Tede zamieszał w "Cztery: Gramy!"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2011 11:14
Gościem Filipa Antonowicza i Dużego Pe był znany polski raper - Tede. Specjalnie dla słuchaczy Czwórki wykonał on na żywo kilka swoich utworów. Zobacz video i zdjęcia!
Audio
Kiedy tylko Tede pojawił się w studiu w ruch poszła "kiełbasa" i… "sałata". "Kiełbasa" dlatego, że zabrakło jej w studiu, "sałata" – ponieważ prowadzący audycję Duże Pe nie je mięsa. O co chodzi dokładnie?

Pytany o to, co zagra dla słuchaczy Czwórki, Tede odpowiadał – Oczywiste jest to, że nie mogę zagrać kawałków, które mają za dużo "kiełbasy". Zagram evergreeny.


Pytany o teksty swoich piosenek, odpowiadał – Mi teksty pisze Mieszko z Grupy Operacyjnej.


Pytany o trasę koncertową, nie zaprzeczał, że zaplanowanych jest około 30 koncertów, każdy w mieście, w którym mieszka poniżej 5 osób.

Ale to w przyszłości..., o ile w ogóle. Na razie Tede wraz z DJ Maq i Zgrywusem zagrali w Czwórce specjalnie dla Was "Wyścig Szczurów", "Air Max Classic", "Merctedes" i "Wielkie Joł".

Wystłuchaj rozmowy z gościem audycji "Cztery: Gramy!". Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

KaWTede obecny na polskiej scenie hiphopowej od ponad 10 lat wydał pod koniec zeszłego roku kolejny solowy album.

Krążek "Notes 3D" to wynik współpracy Tede i producenta o pseudonimie Sir Michu.

Płytę poleca Czwórka!

Czytaj także

Powrót Johna Portera

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 09:00
– Wracam i będę was irytować i denerwować – tak swoją najnowszą płytę zapowiada John Porter, muzyk, kompozytor i autor tekstów. John Porter był gościem Bartka Koziczyńskiego w "DJ Paśmie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa płyta Pinnaweli - "Renesoul"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2011 09:34
Na najnowszym albumie Pauliny Przybysz można usłyszeć m. in. bębny, fortepian czy trąbkę. Krążek "Renesoul" poleca Czwórka!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lilu zrywa z hip-hopem

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 19:07
Nie jestem feministką. Jest cudownie, gdy wokół ciebie kręci się tylu mężczyzn - wyznaje Lilu, jedna z niewielu kobiet na polskiej hip-hopowej scenie. Dlaczego więc zamierza wziąć z nią rozbrat?
rozwiń zwiń