"Prosto przed siebie" płytą tygodnia w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2013 10:00
- Ten album jest bardziej przemyślany niż poprzedni – tak o swojej czwartej solowej płycie Miuosh mówił w Czwórce.
Audio

Realizacja albumu "Prosto przed siebie" trwała kilka miesięcy. – Wokale nagrywane były od listopada ubiegłego roku do maja 2012 – wspomina Miuosh, czyli prywatnie Miłosz Borycki. – Potem czekałem na gości i  skretche. Po moich nagraniach wszystko poszło już szybciej, ale w sumie całość wymagała 10-11 wejść do studia.

Motywem przewodnim poprzedniego albumu Miuosha, pod tytułem "Piąta strona świata", był Śląsk. – Nowy album jest dużo bardziej o mnie, a nie o regionie. Jest dużo bardziej osobisty  – mówi muzyk w Czwórce. – Mówię w nim także o mojej historii, o tym, jak robiłem muzykę, czego słuchałem i o tym, co działo się dookoła.

Tymczasem Miuosh przyznaje, że po nagraniu "Piątej strony świata" sporo się w jego życiu zmieniło. Czy coś zmieni się po "Prosto przed siebie"? Na razie jednej z rzeczy, której artysta nie może się doczekać jest… koniec świata.

Płyta "Prosto przed siebie" ukazała się pod patronatem Czwórki. Albumy do zdobycia na antenie i stronie internetowej Czwórki!

Posłuchaj całej rozmowy z muzykiem w audycji "Cztery: Gramy!". Kliknij w ikonę dźwięku załączoną do tekstu.

Zobacz więcej na temat: koniec świata
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

DonGURALesko zagrał w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2011 08:01
W audycji "Cztery: Gramy!" prowadzonej przez Rudanację i Dużego Pe wystąpił DonGURALesko. Zdradził, że nową płytę wyda jesienią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pezet: myślałem, że nie dokończę tego koncertu

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2012 07:00
Pezet i Małolat opowiedzieli w Czwórce o kulisach nagrania i wydania albumu "Live In 1500m2", na którym znalazły się koncertowe wersje piosenek z bestsellerowego albumu "Dziś w moim mieście".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hip hop w prezencie od Rahima i MaxFlo

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2012 07:00
"Podaj Dalej vol. 2" to płyta, która powstała jako prezent dla słuchaczy. Rahim w Czwórkowym studiu opowiada o tej składance zdradza, co dziś robią dawni twórcy Paktofoniki.
rozwiń zwiń