X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Musical na broadwayowskie głosy w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 12:23
- W "Pięciu ostatnich latach" głosy są napisane dla wykonawców najwyższej klasy. A my już takich mamy tutaj - mówi Wojciech Kępczyński, dyrektor Teatru Muzycznego Roma.
Audio
  • Natalia Krakowiak, aktorka i Michał Wojnarowski, kierownik literacki w Teatrze Muzycznym Roma opowiadają o spektaklu "Pięć ostatnich lat" (W to mi graj/Czwórka)
Natalię Krakowiak zobaczymy w roli Cathy
Natalię Krakowiak zobaczymy w roli CathyFoto: mat.prasowe

"Pięć ostatnich lat" to amerykański musical, który miał swoją premierę w Chicago w roku 2001. Autorem muzyki i tekstów piosenek jest Jason Robert Brown. I mimo że od tego czasu minęło już 15 lat, to spektakl nie daje o sobie zapomnieć, wystawiany jest na całym świecie, na jego podstawie powstał też film, a za chwilę trafi na Novą Scenę Teatru Muzycznego Roma.

- Ten spektakl to wielkie wyzwanie - mówi Natalia Krakowska, aktorka, odtwórczyni jednej z głównych ról. - Przychodząc na casting w ogóle nie znałam tego materiału, więc później się okazało, że to wcale nie będzie takie proste.

Michał Wojnarowski, kierownik literacki Teatru Muzycznego Roma i Natalia Krakowska zgadzają się, że ten spektakl uwodzi piękną historią, kompozycjami muzycznymi, wachlarzem emocji, które targają głównymi bohaterami.

Goście Czwórki zdradzają, co może zaskoczyć i zachwycić widza "Pięciu ostatnich lat", przybliżają szczegóły swojej pracy i dzielą wrażeniami tuż przed premierą.

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzenie: Michał Piwowarek

Gość: Natalia Krakowiak (aktorka, wokalistka, tancerka), Michał Wojnarowski (kierownik literacki w Teatrze Muzycznym Roma)

Data emisji: 14.01.2015

Godzina emisji: 21.00

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Katharsis na scenie - teatr w ośrodku wychowawczym

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 12:15
W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym nr 4 w Warszawie działa Teatr Moralnego Niepokoju. Młodzi ludzie poprzez sztukę pokonują swoje słabości i rozwijają talenty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tańcząc o wojnie. "Historie żołnierzy i wdów"

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2015 10:15
Polsko-izraelski zespół stworzył spektakl taneczny na temat wojny. To opowieść o terrorze, śmierci i cierpieniu, które może dotknąć każdego z nas.
rozwiń zwiń