Zofia Zborowska: w internecie nie ma dla mnie tabu

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 16:30
Aktorka Zofia Zborowska swoje życie pokazuje światu w sieci bez oporów. - Ważna jest dla mnie naturalność. W prawdziwym życiu żadna z nas nie wygląda przecież jak księżniczka - tłumaczyła w audycji "Snapcha(r)t".
Audio
  • Zofia Zborowska opowiada o swojej pracy i o tym, jak na co dzień podbija polski internet (Snapcha(r)t/Czwórka)
Zofia Zborowska
Zofia Zborowska Foto: Bartosz Bajerski/Czwórka

- Pokazuję się w każdym wydaniu, z makijażu i pryszczami na czole. Zaraz po przebudzeniu i po kilkugodzinnej wizycie u wizażystki - mówiła. Przyznała też, że smartfon to jej największy… nałóg. - W dzisiejszych czasach media społecznościowe są także częścią mojej pracy, niektóre propozycje zawodowe dostaję przez to, że ludzie oglądają moje profile - tłumaczyła w Czwórce aktorka.

Prywatnie Zofia Zborowska stepuje, śpiewa i surfuje, jest także szczęśliwą przyjaciółką Wiesi - kundelki przygarniętej ze schroniska w Poznaniu. W programie opowiadała m.in. o historii sympatycznego psiaka. Wspominała początki swojej działalności internetowej, ale także swój udział w jednym z telewizyjnych talent show dla gwiazd. Opowiadała także, dlaczego w przyszłości chciałaby uciec od show-biznesu.

***

Tytuł audycji:  "Snapcha(r)t"

Prowadzący: Mateusz Patyk

Gość: Zofia Zborowska (aktorka teatralna i telewizyjna, a także prezenterka i wokalistka)

Data emisji: 5.02.2016

Godzina emisji: 10.00

kd/kul

Czytaj także

Sebastian Cybulski i Warszawa na snapie

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2015 13:15
Aktor na co dzień występuje na deskach stołecznych teatrów WARSawy, Kwadrat i Komedii. Jest też bardzo aktywny w sieci - na Snapchacie promuje swoje miasto.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dominika Gwit: długo byłam niewolnikiem własnych założeń

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2016 10:22
Dziś o swojej hardcore’owej diecie mówi, że była "bardzo ważną lekcją". Schudła, ale za nowy wygląd zapłaciła wysoką cenę. - Cóż, człowiek uczy się całe życie, ale dziś wszystko jest już ze mną ok - mówi Dominika Gwit.
rozwiń zwiń