Filmowe snapowanie. Jak to robić dobrze?

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 15:09
- Technologie w smartfonach pozwalają nam na montowanie właściwie wszystkiego, to działa jak profesjonalne studio - mówił o kulisach tworzenia filmików do sieci Piotr Łukasiak z Warszawskiego Liceum Filmowego.
Audio
  • Jak kręcić filmy na Snapchacie? Rozmowa z Miłoszem Gierszewskim i Piotrem Łukasiakiem (Snapchart/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay.com/Public Domain

Piotr i jego koledzy zaczęli snapować, gdy tylko rozpoczęli naukę w liceum filmowym. Ich zdaniem Snapchat to świetne medium, które pozwala im nie tylko promować siebie samych, ale także ich szkołę. - Na początku po prostu wszyscy mieliśmy tę aplikację i kręciliśmy filmiki, a znajomi zainteresowali się nimi. Z czasem tych osób było coraz więcej - tłumaczył Miłosz Gierszewski, uczeń WLF. Podkreślał, że dziś najlepiej sprawdzają się filmiki-relacje z planów zdjęciowych czy szkolnych wycieczek, a nie te pokazujące szarą codzienność szkolnych korytarzy.

Goście Czwórki tłumaczyli, jak "od kuchni" wygląda produkcja takich snapowych filmików, montaż, a także zdradzili, jakie mają pomysły na rozwój swojego kanału.

***

Tytuł audycji:  "Snapcha(r)t"

Prowadzący: Mateusz Patyk

Gość: Miłosz Gierszewski, Piotr Łukasiak (uczniowie Warszawskiego Liceum Filmowego)

Data emisji: 1.04.2016

Godzina emisji: 10.00

kd/pj

Czytaj także

Agnieszka Więdłocha randkuje na "Planecie singli"

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 13:30
– Nie ukrywam, że jestem podobna do postaci, którą gram. Też wierzę w prawdziwą miłość i w rycerza na białym koniu – mówiła aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Facecje. "Dowód, że warto być humanistą"

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 17:50
- Skończyłem międzywydziałowe studia humanistyczne. Wiedza z różnych dziedzin i różnych kategorii przekłada się na to, co mówią bohaterowie naszego fanpage'a i jak są odbierani - mówi Maciej Kaczyński z Facecji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kariera w sieci? "Najważniejsza jest regularność"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2016 13:36
Gościem programu była dziennikarka Anna Mierzejewska, która zdradziła, kogo i dlaczego warto obserwować w serwisach społecznościowych, m.in. na Snapchacie.
rozwiń zwiń