Przyjaciółka zwierząt z całego świata

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2016 07:50
Gosia Zdziechowska karmiła misie koala, spędziła noc z gepardami, doskonale dogaduje się z wilkami. W "Pasjonautach" opowie o swoich podopiecznych.
zdj ilustracyjne
zdj ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public domain

Nasz gość to wielka miłośniczka zwierząt, którym oddaje swój czas i miłość, dostając w zamian zaufanie oraz ciepło. Właśnie wydała książkę, w której opisała swoich podopiecznych z ośrodków dla zwierząt z całego świata.

Zobacz więcej Gośka Zdziechowska: pomaganie zwierzętom daje niesamowite szczęście <<<

Natomiast zielona zebra to nie zwierzak, tylko zielona odmiana pomidora. Nimi właśnie zajmie się Ola Opala. Smażone zielone pomidory to danie pomysłu Johna Avneta i Fannie Flagg - autorów filmu i książki pod tym samym tytułem, my przedstawimy wersję radiową tego dania.

***

Na audycję "Pasjonauci" zapraszamy w sobotę (26.03) w godz. 17.00-18.00. Audycję prowadzi Beata Kwiatkowska.

pj/kd

Czytaj także

Kundel - powstanie nowa rasa psów?

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2016 13:56
Kundelki to psy, których geny wcale nie są mieszaniną genów psów różnych ras. To już zupełnie oddzielna pula genetyczna. Okazuje się także, że to właśnie one zapoczątkowały wiele ras znanych nam dziś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lokum dla samiczki, bójki z kolegami - idzie wiosna!

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 12:31
Przebiśniegi, kocie marcowanie czy zapach alkoholu unoszący się znad rabat kwiatowych to tylko część z oznak, że przyszła wiosna. Na ten czas niejedna pani chciałaby pewnie być z wikłaczem, a panowie stać się dzioborożcem.
rozwiń zwiń