Marta Chodorowska - aktorka "w drodze"

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2016 15:00
Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z serialu "Ranczo", podróżnicy - z wędrownych szlaków. - Od Zachodu wolę Wschód. Od tłoku, pustą przestrzeń. Miasta mnie nudzą, za to na chińskiej prowincji znalazłam ciszę, która naprawdę dzwoniła w uszach - opowiada Marta Chodorowska.
Audio
  • Aktorka Marta Chodorowska o podróżniczej pasji i najdziwniejszych miejscach na ziemi (Pasjonauci/Czwórka)
Marta Chodorowska na planie programu Kocham Cię, Polsko udowodniła, że nieobce są jej także polskie ścieżki i szlaki
Marta Chodorowska na planie programu "Kocham Cię, Polsko" udowodniła, że nieobce są jej także polskie ścieżki i szlakiFoto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

W trakcie wypraw gość Czwórki nie zapomina jednak o aktorskiej pasji. – W Mumbaju razem z mężem postanowiliśmy wybrać się do kina, żeby poczuć klimat Bollywoodu. Film rozpoczął się od hymnu Indii, który widownia wysłuchała na stojąco. Jeśli chodzi o scenariusz, to może nie był powalający, ale za to wnętrze samego kina zapierało dech w piersiach – opowiada aktorka.

To, co przydarza się jej w drodze, Marta opisuje na blogu "Pastelaria". Nam zdradza, dlaczego nie lubi podróżować ze znajomymi, omija biura podróży i które miejsca nosi pod powieką.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Marta Chodorowska (aktorka i podróżniczka)

Data audycji: 16.07.2016

Godzina audycji: 11.15

kul/mk

Czytaj także

Gabi Barnat. Znajomi mówią o niej "dzikuska"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 14:12
- Gdy wychodzimy poza swoja strefę komfortu, to odkrywamy piękniejsze rzeczy o sobie - mówi Gabi Barnat, która rzuciła pracę w korporacji i ruszyła w świat. - To przestrzeń na to, by walczyć ze swymi barierami i ograniczeniami - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rajd Wenecja - Pekin. Dla poszukiwaczy końca świata

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 12:40
- Krótkie podróże nie mają sensu. Wypad na 10 dni jest co najwyżej po to, żeby się zdziwić. Żeby zrozumieć, potrzeba więcej czasu - tłumaczy podróżnik Przemysław Oberżyświat Osuchowski.
rozwiń zwiń