X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Mela: trzeba pielęgnować w sobie nieprzeciętność

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017 11:00
- Kojarzony jestem z osiągnięć typu "zdobycie biegunów" i rzeczywiście podróże nadal są moją pasją, ale teraz przede wszystkim cieszy mnie to, że moja praca daje mi możliwość spotykania się z drugim człowiekiem - mówi Jan Mela.
Audio
  • Jan Mela o Plebiscycie Nieprzeciętni 2017 i o swoich pasjach, które są jak stan umysłu (Pasjonauci/Czwórka)
Jan Mela opowiadał Beacie Kwiatkowskiej o tym, jak zostać Nieprzeciętnym i po co nam w życiu pasja
Jan Mela opowiadał Beacie Kwiatkowskiej o tym, jak zostać Nieprzeciętnym i po co nam w życiu pasjaFoto: Czwórka

Podróżnik i działacz charytatywny był w jury pierwszej odsłony Plebiscytu Nieprzeciętni i jest także w kapitule tegorocznej, "odświeżonej" edycji. - Każdy z nas w ma w sobie potencjał do działania, trzeba go tylko w sobie odkryć. Dlatego warto szukać, eksperymentować. Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "złe doświadczenie" - wyjaśnia podróżnik i działacz charytatywny. 

Jan Mela Nie lubię słowa "przypadek", chyba że w filmie Kieślowskiego. Każda rzecz, która dzieje się w życiu, jest po coś. Nawet jeśli w danym momencie wydaje nam się ona straszna

Wolne chwile gość Czwórki spędza na targach staroci. - To jest czas celebrowania rozmów. Kiedyć chciałem kupić aparat fotograficzny. Sympatyczny dziadzio-sprzedawca opowiadał mi, jakie zdjęcia nim robił i jake w związku z tym ma wspomnienia. Nagle doszedł do wniosku, że absolutnie nie może mi go sprzedać, bo jest zbyt cenny dla niego - wspomina rozmówca Beaty Kwiatkowskiej i opowiada o pasjach, które są jak stan umysłu; Nieprzeciętnych, których spotkał na swojej drodze i o tym, na kogo czeka w Plebiscycie Czwórki.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Jan Mela (podróżnik, działacz charytatywny)

Data audycji: 25.03.2017

Godzina audycji: 11.17

kul/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kidults. Coraz dłuższa droga do dorosłości

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2016 17:00
- Punktem wyjścia do współczesnej dorosłości powinna być próba odpowiedzi na pytanie "czego chcemy i kim jesteśmy" - przekonują goście Czwórki i tłumaczą, że zależności od rodziców nie należy się wstydzić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Książek o podróżach, które mogą zmienić świat

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 17:50
- Naszą podróż dookoła świata finansuje pewien układ. Oferujemy ludziom nasze umiejętności, takie jak uczenie angielskiego czy pracę na farmie, w zamian za miejsce do spania i jedzenie - opowiada Ania Książek.
rozwiń zwiń