X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dlaczego warto zostać ekonomistą?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 18:29
Ekonomista potrafi prowadzić działalność gospodarczą, pracować w banku lub instytucjach finansowych. Sprawdzimy jak działa ten zawód.
Dlaczego warto zostać ekonomistą?
Foto: East News/Glow Images

Ekonomista w swej pracy wykorzystuje takie nauki jak matematyka, finanse, informatyka (z naciskiem na programowanie).  Ekonomia jest najbardziej popularnym kierunkiem studiów, ale ekonomistą można być również po technikum czy liceum ekonomicznym.

Przyszłych ekonomistów zapytamy o powody takiego wyboru, odwiedzimy szkołę przygotowująco do zawodu i sprawdzimy zapotrzebowanie rynku pracy na ekonomistów.

***

Na audycję "Instytut Zatrudnienia" zapraszamy w czwartek (12.05) w godz. 12.00-13.00. Program poprowadzi Katarzyna Węsierska.

pj/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Architekt. "To bardzo wymagający zawód"

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2016 13:25
- Żeby w ogóle dostać się na studia na ten kierunek, trzeba umieć rysować, posługiwać się ołówkiem, piórem, choć potem często zastępuje się je komputerem - mówił w Czwórce architekt Mikołaj Kołacz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyfrowi nomadzi. Wymień biuro na rajską plażę!

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 13:42
Opalasz się, pijesz chłodne napoje, serfujesz, zwiedzasz, poznajesz ludzi, bawisz się i pracujesz. Cyfrowi nomadzi są dowodem, że pogodzenie tego wszystkiego niemal w jednym czasie jest możliwe.
rozwiń zwiń