Dla kogo są studia na wydziale weterynarii?

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 07:16
Kochasz zwierzęta? Może myślisz o weterynarii? Sprawdzamy, czego trzeba się nauczyć, by w przyszłości leczyć zwierzęta.
Dla kogo wydział  weterynarii? Czy dla ludzi o mocnych nerwach i sile fizycznej? Odpowiedzi na te pytania w najbliższym Instytucie Zatrudnienia
Dla kogo wydział weterynarii? Czy dla ludzi o mocnych nerwach i sile fizycznej? Odpowiedzi na te pytania w najbliższym "Instytucie Zatrudnienia"Foto: Glow Images/East News

Czy warto być lekarzem zwierząt? Ile lat trwają takie studia i czy łatwo się na nie dostać? Studentów SGGW zapytamy, kiedy podjęli decyzję, by studiować ten kierunek i dlaczego. Jakie mają przedmioty i jak wyglądają praktyki? Sprawdzimy też, jakie kończyli profile w szkole średniej.

W naszym studiu pojawi się także gość - lekarz weterynarii dr Katarzyna Kacprzak-Kamińska.

***

Na audycję "Instytut Zatrudnienia" zapraszamy w czwartek (8.10) w godz. 12.00 - 12.50. Program poprowadzi Katarzyna Węsierska.

kul/mg

Czytaj także

Jak poznać, że twój pies choruje?

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 15:50
Zwierzęta odczuwają ból tak, jak ludzie, tylko cierpią w milczeniu. - Wysyłają za to sygnały, których właściciel nie powinien ignorować - mówią twórcy specjalnej aplikacji, diagnozującej psy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Łowiectwo - krwawe hobby?

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2015 17:00
Myśliwi nie tylko polują na zwierzęta, ale też co roku zostawiają też w lasach 600 ton ołowiu. Czy ta rozrywka nie jest już przeżytkiem?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wielka Brytania - raj dla studentów z wyobraźnią

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 10:20
Projektowanie stadionów i luksusowych marek oraz kryminalistyka wykładana w laboratoriach, których nie powstydziłby się Sherlock Holmes - wariacji na temat kierunków studiów w Wielkiej Brytanii nie da się zliczyć.
rozwiń zwiń