Komunikator "Heyyka". Poznawaj ludzi anonimowo

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2017 19:04
Dzięki komunikatorowi "Heyyka" użytkownicy komunikują się za sobą za pośrednictwem symbolicznych grafik. Możemy rozmawiać z pojedynczymi znajomymi, lub grupą osób znajdujących się w tej samej lokalizacji.
Audio
  • Radosław Krzycki współtwórca aplikacji "Heyyka" (TOP/Czwórka)
Radosław Krzycki współtwórca aplikacji Heyyka
Radosław Krzycki współtwórca aplikacji "Heyyka" Foto: czwórka

Jak przekonywał w rozmowie z Kubą Marcinowiczem współtwórca aplikacji Radosław Krzycki "Heyyka" łączy w sobie kilka produktów: jest komunikatorem, platformą społecznościową i aplikacją w jednym. - Jesteśmy aplikacją do komunikacji anonimowej. Użytkownik sam decyduje o tym, czy chce być widoczny, określa zakres tej widoczności. - wyjaśniał. 

W odróżnieniu od znanych na rynku aplikacji "Heyyka" nie wymaga od nas identyfikacji wizualnej. - Zdjęcie profilowe zastępuje symbol graficzny, awatar. Musimy najpierw nawiązać kontakt z użytkownikiem, żeby zechciał udostępnić zdjęcia i dane na swój temat - opowiadał na antenie Czwórki.

Co wyróżnia aplikację na tle znanych narzędzi komunikacyjnych, z których korzystaliśmy do tej pory? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji:  TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem 

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Gość: Radosław Krzycki (współtwórca aplikacji "Heyyka")

Data emisji: 27.11.2017

Godzina emisji: 18.07

ac

Czytaj także

Interaktywne lustro. Pokaże to, co lubisz

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2017 10:52
Interaktywne lustro wyświetla nie tylko godzinę czy inne podstawowe informacje, ale również pozwala przeglądać w sklepie produkty, zmieniać ich kolor czy wybierać spośród dostępnych rozmiarów. O tym całkiem nowym gadżecie w Czwórce opowiadał jego twórca Arkadiusz Adamek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Widżeje - to oni robią z koncertów widowiska

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2017 11:35
Kuba, Michał i Tomek, czyli Visual Family Collective, to widżeje, którzy odpowiadają za wizualizacje na Czwartej Scenie Czwórki podczas odbywającego się 8 i 9 września Up To Date Festival w Białymstoku. W Czwórkowym "TOP" artyści zdradzają tajniki swojej profesji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ozonoterapia - bezbolesna metoda leczenia zębów

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2017 11:41
Pojawiło się rozwiązanie dla wszystkich, którzy w obawie przed bólem od lat panicznie unikają gabinetów stomatologicznych. Okazuje się, że zęby można leczyć... ozonem.
rozwiń zwiń