Szkoła surviwalu. "Na koniec lata jedzenie gnata"

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 12:35
Polowania, spanie "pod chmurką" i ekstremalne przyrodnicze doznania. Gościem Czwórki w sobotnie przedpołudnie będzie Łukasz Tulej z Polskiej Szkoły Survivalu, który opowie jak nietuzinkowo spędzić ostatnie wakacyjne chwile.
(...) Zaczęło się od śpiewania przy ognisku piosenek zasłyszanych podczas wędrówek. Z czasem przerodziło się ono w pełne żaru muzykowanie. - mówi o sobie działający o ponad 20 lat zespół Werhowyna
"(...) Zaczęło się od śpiewania przy ognisku piosenek zasłyszanych podczas wędrówek. Z czasem przerodziło się ono w pełne żaru muzykowanie." - mówi o sobie działający o ponad 20 lat zespół WerhowynaFoto: Glow Images/East News

Jak rozpalić ognisko bez użycia zapałek, tropić zwierzynę i przetrwać w dziczy z dala od cywilizacji? Łukasz Tulej z Polskiej Szkoły Survivalu będzie zachęcał słuchaczy Czwórki do ekstremalnego spędzania wolnego czasu.

Ponadto wybierzemy się do Mediolanu na zlot maserati i podpowiemy jak zapewnić sobie ciekawe wakacyjne wrażenia kupując gotowy scenariusz przygód w internecie.

Na audycję "Hyde Park" zapraszamy w sobotę, 2o wrzeeśnia, od godz. 10.00 do 12.00!

(pkur/kd)

Zobacz więcej na temat: Czwórka wakacje wakacje 2014
Czytaj także

Złota jesień - najpiękniejsza w Tatrach

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2014 06:00
- Najwięcej słońca jesienią znajdziemy po słowackiej stronie Tatr - przekonuje podróżnik Adam Gąsior. - Mniej ludzi, więcej schronisk, które znajdują się wysoko w górach i pyszne jedzenie. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na późne wakacje, to jest to właściwy kierunek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bieszczadzkie kolory jesieni - takich miejsc nie znacie...

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 10:00
Niezwykłe, barwne doliny i ciągnące się po sam horyzont szczyty Połonin. Ale też wodospady, żubry i "Park Gwiezdnego Nieba". Potrzebujesz naładować akumulatory przed zimą? Ruszaj w góry.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Raz na górze, raz na dole". Czwórka odwiedziła Twierdzę Wisłoujście

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 11:00
"Raz na górze, raz na dole" to letni cykl Czwórki. Nasza ekipa przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, by pokazać wam, że nasz kraj ma do zaoferowania wiele atrakcji. Tym razem wybraliśmy się do Twierdzy Wisłoujście, by odkryć przed wami to wyjątkowe miejsce.
rozwiń zwiń