Czwórka zaprasza na sobotnie koncerty

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 10:00
Za nami występy m.in. Jamala, Lao Che, Acid Drinkers, Kamila Bednarka, My Riot, Happysad, Kazika Na Żywo, Grubsona z ekipą i składu Luxtorpeda. W nowym "sezonie koncertowym" Czwórki czas na... Pablopavo i Praczasa. Zapraszamy już 22 czerwca!
Kamil Bednarek- jedna z gwiazd tegorocznego festiwalu
Kamil Bednarek- jedna z gwiazd tegorocznego festiwaluFoto: Bartosz Bajerski

Radiowa Czwórka zaprasza na cykl koncertów w ramach sobotniej audycji "Ministerstwo Dźwięku". Każdy z tych wyjątkowych występów charakteryzuje się niezwykłą atmosferą. Audycje nagrywane są przy udziale niewielkiego grona publiczności, słuchaczy Czwórki, którzy mogą obcować z artystami na wyciągnięcie ręki, bez barierek, wysokich scen, czy mocno ściśniętego tłumu. Na występ inaczej reagują także artyści, którzy nieczęsto mają szansę tak intymnego sposobu prezentacji swojej muzyki.

Koncerty mają swoje premiery w soboty po godzinie 18.00, w audycji " Ministerstwo Dźwięku" oraz na stronie nina.gov.pl. Producentem imprez jest Program Czwarty Polskiego Radia oraz Narodowy Instytut Audiowizualny.

Specjalnie dla użytkowników Facebooka powstała aplikacja konkursowa, umożliwiająca słuchaczom zapraszanie znajomych do oglądania koncertów. Pod adresem fb.polskieradio.pl/koncertyczworka na aktywnych fanów Programu Czwartego czekają co tydzień płyty z autografami muzyków występujących na scenie "Ministerstwa Dźwięku".


My
My Riot w Czwórce/fot.B.Bajerski

Sobotni cykl rozpoczął koncert Pezeta i Małolata. Za nami także występy Kamila Bednarka,  Sokoła i Marysi Starosty, My Riot, Grubsona i jego ekipy, Ani Dąbrowskiej, Zebry, oraz zespołów Jamal, Lao Che, Coma, Flapjack, LoREIN, Wolfgang in A Track, Tabu, Tabasko, Acid Drinkers, Happysad, Luxtorpeda, Mixtura i Kazik Na Żywo. W kolejnej audycji będziecie mogli osłyszeć Pablopavo i Praczasa. Zapraszamy już 22 czerwca!

" Ministerstwo Dźwięku" to audycja nadawana w Czwórce w soboty w godz. 18.00-19.00. Prezentowane są w niej młode polskie zespoły oraz wykonawcy godni uwagi. Pojawiają się tam zarówno ci, którzy nie mają jeszcze na koncie własnych wydawnictw płytowych, jak i bardziej doświadczeni muzycy, których działalność Program Czwarty Polskiego Radia chce wspierać. Audycja ma promować dobrą nową muzykę i przybliżać ją szerszemu gronu odbiorców, dziennikarzom oraz decydentom z branży muzycznej.

Wkrótce po premierze koncerty udostępniane są na stronach polskieradio.pl oraz w  www.ninateka.pl - internetowej bibliotece multimedialnej Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Zaprasza Kamil Jasieński

/
Lao Che w Czwórce/fot. B.Bajerski
Czytaj także

Kapela ze Wsi Warszawa w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2014 19:00
Występ słynnej folkowej grupy naszym studiu. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia koncertu oraz galerii zdjęć z tego wydarzenia!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Happysad w Czwórce. Zobacz koncert!

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 14:30
Młode pokolenie polskiego rocka. Oto Happysad!
rozwiń zwiń