Koncert Meli Koteluk w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 15:08
Zapraszamy na sobotni koncert Meli Koteluk w "Ministerstwie dźwięku".

Mela Koteluk – wokalistka i autorka tekstów, z wykształcenia jest kulturoznawcą. W maju 2011 wydała demo z piosenką "Spadochron”, które wzbudziło zainteresowanie słuchaczy i mediów. 8 maja 2012 nakładem EMI Music Poland ukazał się jej debiutancki album o tym samym tytule.

Mela od szesnastego roku życia mieszka w Warszawie. Pierwsze kroki stawiała miedzy innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej "Pamiętajmy o Osieckiej”, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa "Czy to jest kochanie”, Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy Poezje” i Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Gaba Kulka czy grupa Scorpions (wystąpiła z nimi między innymi w Royal Albert Hall na 80-tych urodzinach Michaiła Gorbaczowa). Mela Koteluk z zespołem wystąpiła także na tegorocznym Opener Festival.

Koncert Meli Koteluk w audycji "Ministerstwo Dźwięku" w sobotę po godzinie 18!

Czytaj także

Noko zagrał w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2012 19:00
Ten młody warszawski zespół rockowy ma już na koncie kilka ważnych koncertów. Tym razem chłopaki zawitały na scenę Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

AbradAb w Czwórce! Zobacz koncert

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 19:00
W połowie lat dziewięćdziesiątych objawił się "hardcore psycho-rap", a polska scena muzyczna przeżyła trzęsienie ziemi. Jednym z ludzi, którzy odpowiadają za tę rewolucję, jest AbradAb. W sobotę artysta wystąpił w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Iza Lach zagrała Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 14:18
Artystka, której awangardowy pop twórczo łączy brzmienia fortepianu z syntezatorowym beatem wystąpiła w czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń