X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niemiecka Coma zaczynała od indie

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2012 19:00
W każdą sobotę w "Klubotece" DJ Bert przypomina słuchaczom najlepsze momenty tegorocznej edycji Audioriver. Jako pierwszy w cyklu audycji pojawił się niemiecki duet Coma.
Audio
  • Wywiad z niemiecką formacją Coma - Ewelina Grygiel

Występ Comy wyemitowaliśmy w sobotę, 6 października. Oprócz retransmisji koncertu w audycji można było również wysłuchać wywiadu z muzykami, który w Płocku przeprowadziła Ewelina Grygiel.

Duet Coma tworzą Marius Bubat i Georg Conrad. Ich specjalnością jest łączenie we współczesne brzmienie gatunków uznawanych dziś za falę new rave, a więc oldschool techno i popu lat 80.Jednakże zanim muzycy zaczęli tworzyć na komputerach, grali w regularnym zespole gitarowym.

- Zaczynaliśmy od muzyki indie, a skończyliśmy na elektronice. Tworzenie takiej muzyki we dwójkę było dla nas dużo wygodniejsze niż gra w zespole z żywymi instrumentami - opowiadali w Czwórce.

Przełomowym momentem w karierze grupy był występ na imprezie "Total Confusion" w rodzinnej Kolonii w 2007 roku. Duet dał wówczas popis swoich didżejskich umiejętności w konwencji live show i został uznany za jeden z najlepszych w historii imprezowego cyklu. Producencki debiut formacji nastąpił rok później, w 2008 roku w oficynie Firm, będącej sublabelem prestiżowej wytwórni Kompakt, z którą Coma związana jest do dziś. Ich muzykę można usłyszeć w setach takich sław sceny techno, jak Sascha Funke, Tobias Thomas czy Superpitcher.

W kolejnych audycjach Czwórka nadamy sety takich artystów, jak Floex, Shapershifter, Tommy 47, Gabriel Ananda, Cutline, Byetone, Deadbeat, Carl oraz Etheric Double.

Bądźcie z nami w w każdą sobotę, od godziny 21.!!!


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Audioriver nominowany do UK Festival Awards 2012

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 12:41
Nasz rodzimy festiwal świata niezależnego Audioriver, który odbywał się pod patronatem Czwórki, został właśnie nominowany do prestiżowych UK Festival Awards.
rozwiń zwiń