"The Fourth Phase" - dużo więcej niż snowboard

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2016 13:50
Travis Rice, legenda snowboardu, powraca na ekrany kin z superprodukcją, która zapiera dech w piersiach nie tylko fanom jednej deski. - To nie tylko obłędne krajobrazy, zawodnicy ze światowej czołówki, niesamowite efekty specjalne, ale i przepiękna muzyka - mówi Hanna Dołęgowska.
Audio
  • "The Fourth Phase" - superprodukcja pokazująca szaleństwa snowboardu (Co Was Kręci/Czwórka)
W The Fourth Phase snowboardziści dosłownie ujarzmiają góry
W "The Fourth Phase" snowboardziści dosłownie "ujarzmiają góry" Foto: plakat filmu/mat. prasowe

- Travis Rice zrewolucjonizował rynek filmów o sportach ekstremalnych i podniósł ich poziom do hollywoodzkich superprodukcji - przekonuje zaproszony przez Czwórkę Szymon Mioduszewski, współorganizator pokazów tego filmu, który już 3 października będzie można zobaczyć w kinach różnych miast Polski. - Travis nadaje ton temu, co w desce się robi - mówi snowboardzista i olimpijczyk, Marek Sąsiadek. Ten sygnowany przez niego wyjątkowy projekt służy przede wszystkim propagowaniu kultury snowboardu i bycia w górach.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji "Co Was Kręci", w której oprócz zasad, którymi Travis Rice się kieruje w snowboardzie zdradzamy także rozmiar jego buta oraz co to znaczy "mieć śnieg we krwi". Przekonujemy też dlaczego nie warto "robić w domu" tego, co wyprawiają "aktorzy" z "The Fourth Phase", filmu, którego pokazy objęte są Czwórkowym patronatem.

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci"

Prowadzą:  Hanna Dołegowska

Goście: Szymon Mioduszewski, Marek Sąsiadek i Witold Hasan-Król

Data emisji: 25.09.2016

Godzina emisji: 11.07

jsz/pj

   

      

Czytaj także

Ola von Engel - ślizgiem i drukiem walczy z rakiem

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2016 13:21
Korzenie projektu Print Riders nie są łatwe. Zaczęło się od choroby nowotworowej, walki z nią i wygranej. Dziś w Oli von Engel została chęć pomocy, sportowa pasja i talent graficzny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sammy Carlson. Żyjąca legenda narciarstwa

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 09:00
Ośmiokrotny medalista Winter X-Games, młody amerykański sportowiec, który w swojej dziedzinie nie ma sobie równych. Właśnie powstał film o Sammym Carlsonie, 27-letnim zawodniku dla którego nie istnieją żadne granice.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Freestyle motocross. "Ci, co skaczą i fruwają"

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2016 15:30
Jak najwyżej, jak najdalej, jak najbardziej widowiskowo. - Zawodnicy uprawiający freestyle motocross nie są mniejszymi szaleńcami niż skoczkowie narciarscy. Oni skaczą na odległość ponad 100 metrów. My na góra 30 - śmieją się członkowie ekipy Freestyle Family.
rozwiń zwiń