X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Złapmy wiatr w żagle na regatach klasy Micro

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2016 14:00
- Klasa Micro została wymyślona jako ta najbliższa przeciętnemu zjadaczowi chleba - mówi Mirek Zając z Polskiego towarzystwa Regatowego Klasy Micro. - Wymyślili ją Francuzi - dodaje.
Audio
  • Mirosław Zając i Borys Celmer z Polskiego Towarzystwa Regatowego Klasy Micro opowiadają o tej wyjątkowej klasie żeglarskiej (Co Was Kręci/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/Unsplash/domena publiczna

- Łódki klasy Micro są pomyślane jako niewielkie łódki turystyczne, ale dające możliwość ścigania się. Maksymalna powierzchnia żagla wynosi zaledwie 18 m kwadratowych - wyjaśnia specjalista.

W Polsce fanów żeglarstwa nie brakuje. Warto też wiedzieć, że to my będziemy gospodarzami Mistrzostw Świata Klasy Micro w Szczecinie w 2018 roku. - Z naszej strony to największa impreza jaka odbywa się w czasie sezonu i cieszymy się, że możemy kolejną eliminację zorganizować jako Polskie Stowarzyszenie - mówi Borys Celmer, prezes Polskiego Towarzystwa Regatowego Klasy Micro.

Team Mirosława Zająca i Borysa Celmera na swoim koncie ma wiele nagród, m.in. Puchar Świata w Pskowie, czy europejskie złoto. Goście Hanny Dołęgowskiej opowiadają jak to jest ścigać się na tak małych łajbach, i co stoi za tym, że to Polacy muszą być najlepsi na regatach klasy Micro.

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci"

Prowadzi:  Hanna Dołęgowska

Goście: Borys Celmer (prezes Polskiego Towarzystwa Regatowego Klasy Micro), Mirosław Zając (członek Towarzystwa)

Data emisji: 13.11.2016

Godzina emisji: 11.15

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czym żyje namłodsza kobieta-kapitan w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2015 14:32
- Jako dziecko miałam w życiu trzy marzenia: zobaczyć ocean, wieloryba i górę lodową. Dzięki żeglarstwu spełniłam wszystkie - mówi Magdalena Makowska, najmłodsza kobieta-kapitan w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ahoj, przygodo! Jak zdobyć patent żeglarski?

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 14:50
By móc pływać na jachtach, trzeba przejść kilkutygodniowy kurs i zdać dwustopniowy egzamin. - To gra warta świeczki! - zapewnia Beata Jaskoń, która od dziecka żegluje po jeziorach i morzach.
rozwiń zwiń