"Return to Earth". Downhill w stylu Hollywood

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2019 12:40
Mknij przez dżunglę na wybrzeżu Oahu, poczuj na twarzy kurz podczas zjazdów z nieziemskich wzgórz w Utah i zgub się w odciętych od świata górach Patagonii. Wszystko to jest możliwe w filmie "Return To Earth".
Audio
  • "Return To Earth" - akcja, science-fiction i film sportowy w jednym (Co was Kręci/Czwórka)
Kadr z filmu Return To Earth
Kadr z filmu "Return To Earth"Foto: mat. prasowe/Sterling Lorence

Czytaj także
return to earth 1200.jpg
"Return To Earth". Niezwykła filmowo-rowerowa wyprawa

- Na taki film długo musieliśmy czekać, ale stempel twórców "unReal" daje gwarancję najwyższej jakości - opowiada Szymon Mioduszewski. - To rowerowa superprodukcja zrobiona z hollywoodzkim rozmachem - dodaje.

W "Return To Earth" mamy zapierające dech w piersiach krajobrazy, najnowsze technologie realizacji, najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nieskrępowaną wolność. - Film powstawał przez 4 lata i kręcony był m.in. w Argentynie i Patagonii, w Szwajcarii i na Hawajach. Największe wrażenie robi jednak amerykański stan Utah, który został sfilmowany tak, jakby znajdował się w kosmosie - mówi gość Czwórki.   

Na ekranie zobaczymy najlepszych na świecie zawodników. - Obok największych wymiataczy występują też riderzy, o których za chwilę może być bardzo głośno. Wśród nich są też wyjątkowe dziewczyny - zapowiada reprezentant ekipy 9.Plan i wyjaśnia, dlaczego ten film spodoba się nie tylko fanom downhillu.  

Na ekrany polskich kin "Return To Earth" wszedł 24 września. Czwórka jest patronem medialnym tego wydarzenia. 

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Gość: Szymon Mioduszewski (9.Plan)

Data emisji: 15.09.2018

Godzina emisji: 11.07

kul/pj

Czytaj także

Sound of Gravity. Nadchodzą gladiatorzy sportów akcji

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 16:12
Sound of Gravity to spektakularne pokazy sportów ekstremalnych w najlepszym, światowym wydaniu! Podczas wydarzeń, które odbędą się w Lublinie, Ustce i Rybniku, zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bike Jamboree - sztafeta rowerowa w duchu zero waste

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 10:30
Najpierw na rowerach pojechali do Japonii, potem postanowili w ten sposób okrążyć świat. Wyjechali w maju 2017 roku, by dwa i pół roku później dotrzeć na World Scout Jamboree w Zachodniej Wirginii w USA i wrócić do Polski.
rozwiń zwiń