Wiosna w sporcie już tuż tuż

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2021 11:27
Sportowcy nie próżnują przez cały rok. Jednak to ciepłe dni dla wielu z nich rozpoczynają otwarcie "prawdziwego" sezonu. O plany na najbliższy czas zapytamy kitesurferkę. 
Karolina Winkowska przyznaje, że kocha uprawiać wszystkie sporty wodne - surfing, wake boarding, windsurfing, żeglarstwo. Ale zawodowo wierna jest kiteowi (zdj. ilustracyjne)
Karolina Winkowska przyznaje, że kocha uprawiać wszystkie sporty wodne - surfing, wake boarding, windsurfing, żeglarstwo. Ale zawodowo wierna jest kite'owi (zdj. ilustracyjne) Foto: Pixabay/Counselling/dom. publiczna
deskorolka skateboard shutterstock Yulia Grigoryeva 1200.jpg
Pina Bausch na desce. Dziewczyny z serialu "Betty"

Magda Woyciechowska, młoda zawodniczka kitesurfingu, opowie o swoich treningach i startach zaplanowanych na ten sezon.

Posłuchaj także:

W audycji usłyszycie też przegląd profesjonalnych torów rowerowych i najlepszych pumptracków w Polsce. Gdzie jeździć w tym sezonie podpowie Aleks Bartkowiak, BTB Project.

***

Na audycję "Co Was kręci?" w niedzielę (25.04) o godzinie 11.05 zaprasza Hanna Dołęgowska.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka kitesurfing

Czytaj także

Kiteboarding. Zawrotne prędkości, niezwykłe kolory, dobra zabawa

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 16:12
W tym sporcie rozwija się zawrotne prędkości - nawet 40 węzłów na godzinę, czyli 70 km/h. - To najszybsza klasa żeglarska w tym momencie. Formuła kite, w której się ścigamy jest najmłodszą, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijającą się dyscypliną w tej chwili - mówił Tomasz Janiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kitesurfing. "Sezon wystartował i dobrze się zapowiada"

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2020 13:50
Znamy już daty największych wydarzeń kiteboardowych tego sezonu. - W tym niepewnym czasie uratował nas entuzjazm zawodników i organinaztorów. Dzięki nim szykują nam się m.in. Mistrzostwa Europy w przyszłym olimpijskim formacie - zapowiada Maciek Boszko z Polskiego Związku Kiteboardingu.
rozwiń zwiń