LOGinLAB Tour 2022 w Chałupach. Sprawdź, co się działo

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2022 08:48
Zawody LOGinLAB Tour 2022 wystartowały 4 czerwca w Poznaniu. Teraz za nami odsłona w nadmorskich Chałupach. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Czwórki.
Zwycięzcy LOGinLAB Chałupy 2021
Zwycięzcy LOGinLAB Chałupy 2021Foto: Piotr Galus/Czwórka

- Już dziś możemy powiedzieć, że sporo będzie się działo - zapowiadał przed zawodami w rozmowie z Czwórką organizator przedsięwzięcia Dawid Kujawski. Zawody sportowe LOGinLAB Tour 2022 odbędą się w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Wrocławiu, Chałupach oraz w Krotoszynie - wystartowały odpowiednio 4 i 25 czerwca, a także 20 lipca i 13-14 sierpnia. Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym Czwórki. 

Chałupy na półwyspie Helskim są nową miejscówką w ramach LOGinLAB. W Czwórce sprawdziliśmy, jak przygotowywano się do tego wydarzenia. Finał tegorocznego touru odbędzie się w Krotoszynie. - W tym mieście organizujemy wyjątkowo zawody dwudniowe i już dziś mogę zapewnić, że będą one bardzo zróżnicowane. Mamy tam piękną trybunę wokół bieżni i arenę na tamtejszym rynku, więc "przetestujemy zawodników" w różnych dyscyplinach - zapowiadał Dawid Kujawski. - W pozostałych lokalizacjach będziemy ograniczeni czasowo, dlatego zaplanowaliśmy rozgrywki jednodniowe - podkreślał.

LOGinLAB Modern Competition 2021 - zobacz zdjęcia >>> 

Źr. LAB (oratorium)/ LOGinLAB. Tour 2022/oficjalny zwiastun

W programie zapowiemy także Mistrzostwa Polski Pumptrack, a także Planet Baltic SUP race, które odbędą się w Kołobrzegu 5-7 sierpnia. Porozmawiamy także z kite-influencerami, ambasadorami kitesurfingu, prowadzącymi blog oraz kanał na YT "Kite para".

Opowiemy o zawodach F1 Grand Prix Węgier.

Sprawdź też:

***

Na audycję Co was kręci zapraszamy w niedzielę (31.07)., po godz. 11.05. Program poprowadzi Jeremi Angowski.

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka zabawa hobby

Czytaj także

Wakacje w zgodzie z naturą. Jak to zaplanować?

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2022 13:54
Podpowiemy, dokąd wybrać się na wakacje, by było ekologicznie, a jednocześnie fajnie i bezpiecznie. Sprawdzimy też, czy serwisy społecznościowe to rzetelne źródło informacji. 
rozwiń zwiń