LOGinLAB Tour 2022 w Chałupach. Sprawdź, co się działo!

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2022 13:30
Zawody LOGinLAB Tour 2022 wystartowały 4 czerwca w Poznaniu. Za nami odsłona w nadmorskich Chałupach. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Czwórki.
LOGinLAB Tour 2022 - tak było w Chałupach.
LOGinLAB Tour 2022 - tak było w Chałupach.Foto: mat. pras.

W nadmorskich Chałupach rozegrała się 30 lipca kolejna odsłona LOGinLAB-u, czyli zawodów dla crossfitowców. W ruch poszły zarówno piłki lekarskie, sztangi, jak i SUP-y. Tu liczyły się zarówno siła fizyczna, jak i ogólna sprawność i poczucie równowagi, ale także wytrzymałość psychiczna, bowiem sportowcy zaprezentowali umiejętności, które szlifowali na siłowniach przez cały rok. Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym Czwórki.

- Poszło szybko, bezboleśnie, ogólnie było fajnie. Przed nami druga konkurencja, tym razem na plaży - mówili zawodnicy po pierwszych zakończonych rywalizacjach. Finałowy workout zaczął się o 14.30. Rywalizacje składały się m.in. z 300 podwójnych skoków na skakance. - To większa intensywność, zawodnik podczas jednego skoku okręca ją wokół swojego ciała. To trudne ćwiczenie, jeśli chodzi o psychomotorykę, koordynację, bardzo mocno są pompowane mięśnie. Potem zarzut 30-kilogramowej sztangi 30 razy z ziemi do przysiadów i wypchnięcie jej nad głowę. To w sumie 900 przysiadów - opowiadali zawodnicy.

Jak podkreślali rozmówcy Czwórki, zawody w Chałupach to dobre miejsce na sprawdzenie swoich umiejętności, ale także po prostu wakacyjny relaks. - To świetne miejsce i dobra organizacja, warto było tu przyjechać - tłumaczyli kolejni uczestnicy. - Przyjechaliśmy z Białegostoku, chcieliśmy się dobrze bawić i korzystać z pogody i morza. I o to chodzi - podkreślali. 

Posłuchaj
04:00 _PR4_AAC 2022_07_31-11-09-30.mp3 Zawody LOGinLAB w Chałupach - relacja (Co Was kręci/Czwórka) 

Chałupy na Półwyspie Helskim są nową miejscówką w ramach LOGinLAB-u. W Czwórce sprawdziliśmy, jak przygotowywano się do tego wydarzenia. - Już dziś możemy powiedzieć, że sporo będzie się działo - zapowiadał tuż przed zawodami w rozmowie z Czwórką organizator przedsięwzięcia Dawid Kujawski. 

Źr. LAB (oratorium)/ LOGinLAB. Tour 2022/oficjalny zwiastun


- Jesteśmy zadowoleni, bo skończyliśmy ten event na pierwszym miejscu. Przyjechaliśmy tu żeby się sprawdzić i pobawić, bo generalnie o to w tym wszystkim chodzi - mówił jeden z uczestników zawodów. - Wszyscy są przygotowani na to, co jeszcze może się wydarzyć.


Posłuchaj
04:45 Czwórka/Pierwsze Słyszę - LoginLab 2022 Chalupy 01.08.2022.mp3 Zawodnicy o zmaganiach podczas LoginLAB 2022 w Chałupach (Pierwsze Słyszę/Czwórka)

 

Zawody sportowe LOGinLAB Tour 2022 odbywają się w czterech lokalizacjach. Po konkursie w Poznaniu, we Wrocławiu, w Chałupach teraz czas na wielki finał. Tym razem zawodnicy zmierzą się w dniach 13-14 sierpnia w Krotoszynie. 

LOGinLAB Modern Competition 2021 - zobacz zdjęcia >>> 

Sprawdź też:

***

Tytuł audycji: Co was kręciPierwsze słyszę

Prowadzi: Jeremi AngowskiMaciej Wójcik

Materiał przygotowała: Weronika Puszkar

Data emisji: 31.07.2022, 01.08.2022

Godzina emisji: 11.35, 8.37

kd/aw

Czytaj także

Wakacje w zgodzie z naturą. Jak to zaplanować?

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2022 13:54
Podpowiemy, dokąd wybrać się na wakacje, by było ekologicznie, a jednocześnie fajnie i bezpiecznie. Sprawdzimy też, czy serwisy społecznościowe to rzetelne źródło informacji. 
rozwiń zwiń