X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kultura pracy. Co zrobić, żeby ją poprawić?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 17:00
- Pracodawcy muszą sobie zdawać sprawę, że wartością każdej firmy jest kapitał ludzki. Dlatego niezmiernie ważne jest by pracownicy dobrze czuli się w miejscu, w którym spędzają dużą część swojego czasu - przekonuje Wioletta Żukowska-Czaplicka.
Audio
  • Kultura pracy - co to jest i jaki mamy na nią wpływ? (Czat Czwórki/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Goran Bogicevic/Shutterstock.com

Kacper Osiecki Otwartość, dobry przepływ informacji, wiedza na temat tego, co dzieje się w zepole - to wszystko wpływa na poprawę stosunków w miejsu pracy

Tymczasem z badań wynika, że kultura pracy w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Dyskryminacja ze względu na wiek lub płeć, brak poczucia stabilności i bezpieczeństwa, mobbing - to najczęściej wymieniane czynniki, które powodują, że w pracy czujemy się źle i źle nam się pracuje. - Kodeks kodeksem, inspekcja inspekcją, ale ja zachęcam do tego, by także rozmawiać. Nie róbmy z tego tematu tabu, prowadźmy dialog z pracodawcą - mówi psycholog biznesu, Kacper Osiecki.

Czego polscy pracownicy oczekują od pracodawców? Jakie ci drudzy mają przygotowanie do zarządzania zespołami? Po co firmom imprezy integracyjne i na czym polega kultura organizacji pracy? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Czytaj także
depresja 1200.jpg
Depresja, a życie zawodowe. Jak przełamywać tabu?

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotowała: Michał Piwowarek

Goście: Wioletta Żukowska-Czaplicka ("Pracodawcy RP"), Kacper Osiecki (psycholog biznesu)

Data emisji: 2.03.2017

Godzina emisji: 15.07

kul/kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szkoły branżowe kontra "zawodówki". Co się zmieni?

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 17:33
Likwidacja gimnazjów, przywrócenie 8-klasowej szkoły podstawowej i nowa podstawa programowa to tylko niektóre punkty reformy oświatowej. Po skończonej podstawówce będziemy bowiem mogli teraz wybrać naukę w nowopowstałej szkole… branżowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Psychoterapeuta. Pomaga zrozumieć emocje

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2017 12:59
23. lutego to Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. W "Dajesz radę" rozmawiamy o ludziach, dzięki którym możliwa jest ta walka - o psychoterapeutach. Jak wygląda ich praca "od kuchni"?
rozwiń zwiń