X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Deląg: technologie powinny ułatwiać nam życie

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2017 18:31
Paweł Deląg nie jest technologicznym gadżeciarzem, przyznaje jednak, że ma słabość do nowoczesnych samochodów. A czego bałby się, mieszkając w inteligentnym domu?
Audio
  • Paweł Deląg o nowych technologiach (TOP/Czwórka)
Paweł Deląg
Paweł DelągFoto: Polskie Radio/Czwórka

Julia Pietrucha 663.jpg
Julia Pietrucha w świecie nowych technologii

Kiedy wraca z planu filmowego, marzy mu się podróż autonomicznym samochodem, który po wciśnięciu jednego przycisku odstawiłby go prosto pod drzwi. - Gdy jestem w trasie, bywam zmęczony. Wówczas byłoby to idealne rozwiązanie, choć tu pozostaje kwestia zaufania do technologii… - mówił aktor. Przyznał jednak, że na nic nie zamieniłby wolności, którą daje mu prowadzenie jego ukochanego auta.

Zdaniem Pawła Deląga w technologii najważniejsze jest to, by była ona prosta i ułatwiała nam życie. - Na co dzień mamy do czynienia z urządzeniami mobilnymi, jak smartfon, laptop, które stały się nieodłącznymi elementami naszego życia - mówił Deląg. W rozmowie z Czwórką zdradził także m.in., czy chciałby mieszkać w inteligentnym domu i dlaczego bałby się wówczas… zwarcia elektrycznego.

***

Tytuł audycji: "TOP" 

Prowadzą: Mateusz Kulik

Data emisji: 28.03.2017

Godzina emisji: 17.40

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kosmiczne technologie w zasięgu ręki

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 13:40
- Technologie kosmiczne towarzyszą nam w życiu codziennym, choć nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy - mówi Piotr Świerczyński i tłumaczy, gdzie możemy się z nimi zetknąć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Technologia 360. Przyszłość wideo nie tylko w sieci?

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2016 17:16
Technologia 360 staje się coraz bardziej popularna. Nazywana "filmem sferycznym" polega na tym, że sceną zdjęcia staje się nie tylko to, co przed obiektywem, ale także… wokół niego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Baterie w smartfonach - jak przedłużyć ich żywotność?

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2017 15:52
Korzystanie z oryginalnych ładowarek, utrzymywanie wysokiego poziomu naładowania - o czym jeszcze warto pamiętać, by baterie w naszych smartfonach przetrwały jak najdłużej?
rozwiń zwiń