X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

CD Projekt nominowana w plebiscycie "Lubię, bo polskie"

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 18:56
- Z tworzeniem gier komputerowych, nie tylko na polskim rynku, wiąże się duże ryzyko. Ale my mamy na to swoją receptę: stawiamy na jakość. I jak widać, to procentuje - mówił Stanisław Just, twórca i wydawca "Wiedźmina", z firmy CD Projekt.
Audio
  • Stanisław Just o historii, przyszłości i sposobach na sukces firmy CD Project (TOP/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Gorodenkoff/Shutterstock

W latach 90. ubiegłego stulecia, firma CD Projekt zaczęła dystrybucję gier. Wówczas na dobre zaczęła się jej kariera. Dziś polscy twórcy, odpowiedzialni m.in. za takie tytuły jak trylogia gier o Wiedźminie, czy "Baldur’s gate" nominowani są w prestiżowym plebiscycie "Lubię, bo polskie". - Nie dążyliśmy i nie dążymy do tego, by być inni i wyróżniać się. Mamy swój kierunek, wiemy, jak chcemy funkcjonować na rynku i po prostu to robimy - mówił Stanisław Just, twórca i wydawca "Wiedźmina". - Dzisiejszy rynek to rynek pracownika, to pracownik wybiera firmę, w której chce pracować, dlatego staramy się też tworzyć odpowiednie warunki do tej pracy.

Jak zaczynała się kariera na rynku gier firmy CD Projekt i co zadecydowało o jej sukcesie? Jak pracuje się w polskiej firmie tworzącej gry komputerowej i czy w naszym kraju wśród producentów gier jest duża rywalizacja? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji:  TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem 

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Gość: Stanisław Just (twórca i wydawca "Wiedźmina", CD Projekt, firma nominowana w rankingu "Lubię, bo polskie")

Data emisji: 20.11.2017

Godzina emisji: 18.23

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kolekcjonowanie treści z sieci - po co to robimy?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 19:14
- Przeszliśmy z epoki przedmiotu do epoki usługi. Zamiast kupować konkretne rzeczy, łatwiej nam płacić abonament i mieć stały dostęp do różnych bibliotek, np. muzyki, książek czy filmów - przekonywał Piotr Gnyp, ekspert nowych technologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Schejbal: doceniam siłę internetu

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 18:15
Od e-booków woli tradycyjne książki i płyty winylowe. Jest też całkowitą nowicjuszką w świecie portali społecznościowych i ciągle uczy się z nich korzystać. Jak przyznała w rozmowie z Czwórką, internetu nie sposób jednak nie doceniać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Detoks od internetu - czy jest możliwy?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 13:31
Maciej Dębski z Fundacji Dbam o Mój Zasięg przeprowadził eksperyment - poprosił uczniów z Trójmiasta, by przez trzy dni nie korzystali z żadnych mediów społecznościowych. Udało się, a rok później sam spróbował żyć poza siecią. Jak to się skończyło?
rozwiń zwiń