Polskie Radio
Section05
lubię bo polskie

Znamy zwycięzców rankingu Polskiego Radia "Lubię, bo polskie 2022"

W piątek, 25 listopada, w Trójkowej audycji ekonomicznej "Winien i ma", zostali ogłoszeni zwycięzcy rankingu Polskiego Radia "Lubię, bo polskie 2022". Ranking ma promować polskie produkty i usługi oraz wspierać rodzime firmy i edukować słuchaczy publicznego nadawcy, w jaki sposób kupowanie polskich produktów i korzystanie z usług krajowych przedsiębiorców wpływają na koniunkturę naszej gospodarki. Laureatami tegorocznego konkursu zostały: Orlen Południe S.A., Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze", Fabryka Broni "Łucznik" – Radom Sp. z o.o. oraz Warszawskie Zakłady Mechaniczne "PZL-WZM" w Warszawie S.A. Finaliści odebrali nagrody podczas uroczystej gali, która odbyła się w siedzibie Polskiego Radia S.A.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio W POLSKIM RADIU Agnieszka Kamińska Wojciech Surmacz lubię bo polskie Trójka

"Lubię, bo polskie 2022". Znamy zwycięzców rankingu Polskiego Radia

W specjalnym wydaniu audycji ekonomicznej "Winien i ma" w Trójce ogłoszono zwycięzców rankingu Polskiego Radia "LUBIĘ, BO POLSKIE 2022". Laureatami konkursu zostali: ORLEN Południe S.A., Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze", Fabryka Broni "Łucznik"- Radom Sp. z o.o. oraz Warszawskie Zakłady Mechaniczne "PZL-WZM" w Warszawie S.A. Finaliści odebrali nagrody podczas uroczystej gali, która odbyła się w siedzibie Polskiego Radia S.A.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU lubię bo polskie Polskie Radio

"LUBIĘ, BO POLSKIE 2022". Znamy zwycięzców rankingu Polskiego Radia

W specjalnej audycji ekonomicznej "Winien i Ma" w Trójce ogłoszono zwycięzców rankingu Polskiego Radia "LUBIĘ, BO POLSKIE 2022". Laureatami konkursu zostali: ORLEN Południe S.A., Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze", Fabryka Broni "Łucznik"- Radom Sp. z o.o. oraz Warszawskie Zakłady Mechaniczne "PZL-WZM" w Warszawie S.A. Finaliści odebrali nagrody podczas uroczystej gali, która odbyła się w siedzibie Polskiego Radia S.A.
Zobacz więcej na temat:  lubię bo polskie Polskie Radio

"Lubię, bo polskie 2021". Znamy laureatów 5. rankingu gospodarczego Polskiego Radia

PZU, PKN Orlen, ML System oraz Bank Gospodarstwa Krajowego to laureaci 5. Rankingu Gospodarczego Polskiego Radia "Lubię, bo polskie 2021". Po raz kolejny docenione zostały firmy najlepiej działające w czasie epidemii COVID-19. Wyniki ogłoszone zostały w piątek, 26 listopada, podczas audycji ekonomicznej "Winien i Ma" w radiowej Trójce.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA lubię bo polskie ranking Polskie Radio Trójka PZU PKN Orlen BGK

Akcja darmowych badań profilaktycznych i porad lekarskich. PZU wyróżnione nagrodą Polskiego Radia

Ranking "Lubię bo polskie" od 5 lat promuje rodzime marki i usługi. Grupie PZU przypadło w tym roku pierwsze miejsce w kategorii "Najlepsza Polska Usługa 2021" - za kompleksowy program profilaktyczny "Droga do zdrowia z PZU". O szczegółach wyróżnionej usługi - mówił w radiowej Jedynce Krzysztof Trębski z PZU. 
Zobacz więcej na temat:  lubię bo polskie Lubię bo polskie audio PZU GOSPODARKA ranking usługi ubezpieczenia