Futurelight na scenie Czwórki - ZOBACZ WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 20:00
- Prezentujemy nowe podejście do synth-rockowych brzmień. Lata 80. ubieramy w nowoczesne wydanie - opowiadali w Czwórce członkowie grupy.
Futurelight na scenie Czwórki
Futurelight na scenie CzwórkiFoto: Bartosz Bajerski

Posłuchaj
55:08 [CZWORKA] Bedzie glosno 12 maj 2017 koncert.mp3 Koncert Futurelight w Czwórce (Będzie głośno!/Czwórka)

 

Cztery żywioły, cztery światy, cztery punkty widzenia. Nieważne, kim jest każdy z nas. Nieważne, czym się inspirujemy. Ważne, kim jesteśmy razem. Jesteśmy Futurelight Futurelight

Muzycy Futurelight pochodzą z Łodzi i grają synth-rocka. Ich utwór "Lust" wykorzystano w koreańskiej reklamie telewizyjnej popularnej marki i filmie wiralowym na YouTubie, który osiągnął ok. 26 mln wyświetleń. W marcu i kwietniu 2017 roku zagrali w Polsce trasę koncertową z niemieckim zespołem Atlas Bird, a ich piosenka "L.O.V.E." cieszyła się dużą popularnością na liście przebojów audycji Damiana Sikorskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty Czwórki >>>

Koncert Futurelight odbył się w studiu koncertowym Czwórki w ramach audycji "Będzie głośno" - 12 maja 2017 roku. 

FUTURELIGHT live | Czwórka | Będzie Głośno

***

Na retransmisję koncertu Futurelight  zaprosiliśmy w piątek (18.06), po godz. 19.00. Audycję "Będzie głośno!" poprowadził Damian Sikorski.

kul

 

Czytaj także

Kwiat Jabłoni: w nowych piosenkach spełniamy swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 19:50
"Mogło być nic", a będzie płyta. Nowy krążek duetu Kwiat Jabłoni ukaże się dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiej płyty - 5 lutego 2021 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dance Like Dynamite z "Litanią Kłamstw". "To niezaplanowany concept album"

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2021 22:01
Zespół Dance Like Dynamite powraca z trzecim krążkiem długogrającym. "Litania Kłamstw" to płyta w całości po polsku. - Najlepiej słuchać jej od początku do końca. Wówczas ma się pełen obraz naszej muzyki - mówił wokalista i lider grupy Krzysztof Sadowski.
rozwiń zwiń