Sara Kordowska na scenie Czwórki. Przeżyj to jeszcze raz [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2021 08:00
Sara Kordowska dwa lata temu wypełniła formularz i wysłała zgłoszenie do konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno". A potem wygrała ten konkurs, wydała płytę i zagrała koncert w Czwórkowym studiu. Przypomnieliśmy to wydarzenie. 
Sara Kordowska z zespołem
Sara Kordowska z zespołemFoto: Bartosz Bajerski/Czwórka

będzie głośno składanka 1200.jpg
Składanka "Będzie głośno!" od Czwórki już jest!

4 października 2019 roku w ramach specjalnej odsłony audycji "Będzie Głośno" publiczność zgromadzona w studiu koncertowym i słuchacze Czwórki mieli okazję wysłuchania koncertu na żywo zwyciężczyni czwartej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". 


Posłuchaj
57:22 [CZWORKA]CZWORKA (mp3) 4 październik 2019 18_02_32 koncert Sary Kordowskiej.mp3 Posłuchaj koncertu zwyciężczyni czwartej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Sara Kordowska na żywo w Czwórce (Będzie głośno/Czwórka)

 


"Wszystko i Nic" - nowa płyta Sary Kordowskiej "Wszystko i Nic" - nowa płyta Sary Kordowskiej

Podczas finału trzeciej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" artystka zaprezentowała materiał, który znalazł się na jej debiutanckiej płycie "Wszystko i nic". Wśród jedenastu utworów, które znalazły się na krążku usłyszeliśmy m.in. singiel "Dom 2.0" który, wokalistka wykonała podczas debiutanckiego koncertu Jacoba Flâneura w studiu Czwórki podczas poprzedniej odsłony konkursu. 

Sara Kordowska na żywo w Czwórce/Czwórka


Wśród naszych laureatów są: Ms.Obsession, Marta Zalewska, Sara Kordowska i zespół Myasta

***

Na retransmisję koncertu Sary Kordowskiej w ramach audycji "Będzie głośno" w piątek (16.07) o 19.05 zaprosił Damian Sikorski


pj

Czytaj także

"Sara" - smutek szkolnych ławek i płyta w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 10:58
"Myślę, że Sara jest chodzącym kosmosem, nie do końca wiem skąd, ale skądś przybyła tutaj na Ziemię i po prostu istnieje, czyste złoto". 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Przybysz, Kortez, Radiohead - czego Sara Kordowska słucha zimą?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 14:27
Niektórzy artyści jeżdżą w czasie ferii na nartach, desce czy sankach, a inni chillują. Do tych chillujących właśnie należy Sara Kordowska, zwyciężczyni trzeciej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Wokalistka ułożyła playlistę idealną na zimę dla słuchaczy Czwórki.
rozwiń zwiń