Angelena i Maciej Wasio. Muzyczni goście "Będzie głośno!"

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2023 11:33
W "Będzie głośno!" zapraszamy na spotkanie z Angeleną, nową wyrazistą energią na polskiej scenie muzycznej, oraz Maciejem Wasio, który odwiedzi Czwórkę z zapowiedzią nowej płyty zespołu Ocean. 
Angelena to nowa, wyrazista energia na polskiej scenie muzycznej. Zdjęcie ilustracyjne
Angelena to nowa, wyrazista energia na polskiej scenie muzycznej. Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Oleksandr Nagaiets

Angelena to nowa, wyrazista energia na polskiej scenie muzycznej. Kosmos, astrovibe, romantyzm, siła, ekstrawagancja i głębia - tak opisuje swoje artystyczne ja. Jesienią ukaże się jej debiutancki minialbum stworzony we współpracy z Producentem Adamem. W swojej muzyce artystka inspiruje się electro oraz synth-popem, przekazując niebanalne lirycznie treści w "catchy" formie. Fascynuje ją wszechświat i ludzkie emocje, o których metaforycznie opowiada w swoich utworach. W naszym studiu artystka zagości już o 20. 

W drugiej godzinnie audycji spotkamy się z Maciejem Wasio, producentem muzycznym, kompozytorem, wokalistą. Tym razem Maciej odwiedzi Czwórkę z zapowiedzią nowej płyty zespołu Ocean.

***

Będzie głośno! - pod takim hasłem Czwórka promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Jest to program, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem, a poprzez audycję pod tytułem "Będzie głośno!" i listę przebojów dociera do słuchaczy. Aby znaleźć się w audycji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki. 

Zapraszamy również do 6. odsłony naszego konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!"Nagrodą w konkursie jest m.in. wydanie płyty cyfrowej z Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia oraz koncert promujący płytę w naszym studiu w ramach audycji "Będzie Głośno!" i w mediach społecznościowych. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tu: formularz, a regulamin przeczytasz tu: regulamin. Czekamy na Was!

***

Na audycję "Będzie głośno!" zapraszamy w piątek (29.09) po godz. 20.00. Program poprowadzi Damian Sikorski.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA
Czytaj także

"Wydaj płytę z Będzie głośno!". Cyfrowa płyta też jest chroniona

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2023 12:26
Trwa szósta odsłona konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!". Na zgłoszenia czekamy do 20 października. A jedną z nagród jest nagranie płyty cyfrowej. Czym jest taka płyta i jak jest chroniona?
rozwiń zwiń