X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jola Juszkiewicz swój teatr wozi w walizce

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 13:59
- Moje aktorstwo i reżyserstwo to dzielenie się i łączenie ludzi - mówi aktorka Jolanta Juszkiewicz. - To też dawanie ludziom nadziei i wiary w siebie - dodaje.
Audio
  • Jolanta Juszkiewicz opowiada o swoim teatrze - Kropka Theatre (Artystyczny wybieg/Czwórka)
Serial fabularny Maszyna zmian. Nowe przygody, reżyseria Andrzej Maleszka. Na zdjęciu aktorka Jolanta Juszkiewicz.
Serial fabularny "Maszyna zmian. Nowe przygody", reżyseria Andrzej Maleszka. Na zdjęciu aktorka Jolanta Juszkiewicz. Foto: TVP/PAP- Tomasz Tarasin

Aktorka do Polski przyjechała na chwilę z Australii, gdzie mieszka. Jednak zanim tam osiadła objechała pół świata. Po ukończeniu wrocławskiej szkoły teatralnej, była w Indiach, na licznych festiwalach, w Norwegii, gdzie poznała szkołę Grotowskiego, osiadła w Australii, gdzie założyła teatr Kropka Theatre, z którym jeździ po całym świecie.

- Swój teatr mieszczę w walizce - mówi gość Czwórki. - Nie jestem instytucją, jestem twórcą. Jestem osobą fizyczną, kimś z ulicy. Sobą reprezentuję cały teatr - wyjaśnia. 

Jolanta Juszkiewicz w Czwórce opowiada, jak udaje jej się dotrzeć do widzów w różnych krajach, mimo różnych języków. Zdradza przeróżne reakcje na swe spektakle i to, jak dobiera swój repertuar. W Czwórce informuje też, kiedy ze swoją walizką zawita do Warszawy.

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Prowadząca: Ula Kaczyńska, Katarzyna Cygler

Gość: Jolanta Juszkiewicz (aktorka)

Data emisji: 21.08.2016

Godzina emisji: 12.15

pj


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tomasz Karolak o spektaklu "Kwartet": gramy ten tekst na nosach publiczności

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2014 10:26
12 i 13 lipca na dziedzińcu kamienicy przy ul. Hożej w Warszawie wystawiony zostanie spektakl "Kwartet" w reżyserii Mikołaja Grabowskiego. O przedstawieniu mówił w radiowej Czwórce aktor Tomasz Karolak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lalkarstwo - trud pociągania za sznurki

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2016 10:41
- W każdej postaci, którą odgrywamy, odnajdujemy cząstkę siebie i dajemy jej cząstkę siebie - mówi Alicja Pietruszka, aktorka lalkarka.
rozwiń zwiń