"Pitbull" operatorskim okiem

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2016 11:44
W studiu zagości Jakub Tytus, absolwent wydziału operatorskiego w Szkole Filmowej w Łodzi. Porozmawiamy m.in. o filmach Vegi.
W filmie Patryka Vegi Piotr Stramowski wciela się w policjanta Majami, który ma rozpracować grupę  groźnych gangsterów
W filmie Patryka Vegi Piotr Stramowski wciela się w policjanta Majami, który ma rozpracować grupę groźnych gangsterówFoto: mat. prasowe/Vue Movie Distribution

W ostatnim czasie nasz gość brał udział w nagrywaniu dwóch ostatnich części filmu Patryka Vegi "Pitbull". Jak wyglądała ta współpraca, zapytamy ile artyzmu, a ile techniki jest w jego pracy.

W pierwszej godzinie audycji odwiedzą nas Dominika Krata i Anna Jasińska, inicjatorki programu "Styk sztuk". Ten projekt to inicjatywa, która pozwoli debiutującym artystom z różnych dziedzin sztuk zaprezentować swoje talenty (muzyczne, teatralne, malarskie, literackie, taneczne, filmowe) podczas odbywającego się co kwartał wydarzenia. Inicjatorzy "Styku sztuk" chcą, aby twórcy młodego pokolenia połączyli siły i przekazali słuchaczom ogromną dawkę emocji i rozrywki kulturalnej. Krótkie, ale intensywne występy mają oczarować publiczność przez ponad dwie godziny. W Czwórce porozmawiamy o tym projekcie.

***

Zapraszamy na audycję "Artystyczny wybieg" w niedzielę (04.09) od 12.05 do 14.00. Zapraszają Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler.

pj/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka FILM kino Pitbull
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Jarmołowicz. Z kim aktorka poszła na noże?

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2016 14:50
- Kiedy na castingu miałam zagrać scenę z Piotrkiem Stramowskim pomyślałam "o, nie! z takim starym gościem?". Potem oczywiście Piotrka pokochałam. Tak jak i całą ekipę serialu "Na noże" - wspomina aktorka Anna Jarmołowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lokatorki" Kochańskiej ze studenckim Oscarem

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2016 12:22
Już wiadomo, że z wrześniowej gali reżyserka Klara Kochańska przywiezie do Polski studenckiego Oscara, czy to otworzy jej drogę do najwyższej nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej?
rozwiń zwiń