X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Lokatorki" Kochańskiej ze studenckim Oscarem

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2016 12:22
Już wiadomo, że z wrześniowej gali reżyserka Klara Kochańska przywiezie do Polski studenckiego Oscara, czy to otworzy jej drogę do najwyższej nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej?
Audio
  • Klara Kochańska opowiada o swoim filmie "Lokatorki" i robieniu studenckich etiud i amerykańskich Oscarach (Stacja Kultura/Czwórka)
Julia Kijowska w filmie Lokatorki Klary Kochańskiej
Julia Kijowska w filmie "Lokatorki" Klary KochańskiejFoto: www.facebook.com/lokatorki/

To władze łódzkiej filmówki zdecydowały, że do Stanów, na rywalizacje w konkursie o studenckiego Oscara w kategorii obcojęzyczny film fabularny polecą "Lokatorki". Okazało się, że był to bardzo trafny wybór, bo już wiadomo, że Oscar przyleci do Polski.

- Dzięki temu, ze konkurs i gala studenckich Oscarów jest we wrześniu, to te filmy mają szansę również na głównego Oscara w lutym - mówi Klara Kochańska. - Tak się stało z "Męską Sprawą" Sławomira Fabickiego - dodaje.

"Lokatorki" to opowieść o młodej prawniczce, której "życie zmienia się w thriller", w momencie, gdy klucze nie pasują do drzwi mieszkania, które kupiła. Jak Klara Kochańska stworzyła tę opowieść, jak na film wpływali szkolni opiekunowie i jak dużo musiała udźwignąć główna aktorka, Julia Kijowska - reżyserka zdradza w Czwórkowym studiu.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Klara Kochańska (reżyserka)

Data audycji: 30.08.2016

Godzina audycji: 11.15

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kijowska i Dorociński wyruszyli w podróż życia

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2014 13:40
- Zostawiliśmy w tej historii kawał serca, serduszka - opowiada Marcin Dorociński, który wraz z Julią Kijowską zagrał w najnowszym filmie Jana Jakuba Kolskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nieprzespane noce Janusza Dąbkiewicza

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 15:00
- Miłość do kina była w moim życiu od zawsze, na studiach pojawiła się dokumentalistyka. Dziś balansuję na granicy różnych artystycznych światów - opowiada animator, fotograf i producent Janusz Dąbkiewicz.
rozwiń zwiń