Paweł Domagała. Co planuje na 2021 rok?

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021 10:30
O muzycznych inspiracjach i planach na przyszłość z popularnym aktorem i muzykiem - Pawłem Domagałą - porozmawia Przemysław Goławski.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/GNT STUDIO

Paweł Domagała jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Występował w warszawskich teatrach: Dramatycznym (2007-2008, 2012-2014) i Kwadrat (2016-2017). Współpracował także z innymi stołecznymi teatrami: Narodowym, Montownia, Wytwórnia, Polonia, Na Woli, Palladium oraz z Teatrem im. Kochanowskiego w Radomiu. 

Posłuchaj także:

Znalazł się w obsadzie filmów: "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Ostatnia akcja", "Miasto z morza", "Weekend", "80 milionów", "Wkręceni", "Planeta singli", "Czułość", "Serce nie sługa" czy "Polandja". Można go było zobaczyć w wielu serialach, m.in. w: "Samo życie", "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości", "Barwach szczęścia", "Na dobre i na złe", "Ojcu Mateuszu", "Świecie według Kiepskich", "O mnie się nie martw" czy "Żmijowisku".

W 2009 roku - wraz z Igorem Przebindowskim, Wojciechem Królem i Fryderykiem Młynarskim - założył zespół muzyczny Ginger. W 2016 roku wydał swój pierwszy solowy singiel "Jestem tego wart". Utwór znalazł się na jego debiutanckim albumie pt. "Opowiem ci o mnie". W 2018 roku pojawiła się piosenka "Weź nie pytaj", zwiastująca album "1984". Stała się ona hitem, teledysk do niej został odtworzony ponad 100 mln razy w serwisie YouTube. W listopadzie 2020 roku ukazała się nowa płyta artysty - "Wracaj".

PAWEŁ DOMAGAŁA - Popatrz na mnie (Official video) / Paweł Domagała

Jakie są jego muzyczne korzenie, czym jest dla niego muzyka, o czym będzie pamiętał wspominając rok 2020, a także co zaplanował dla swoich fanów w nowym roku? 

***

Na audycję "Muzyka Dobrego Słowa" zapraszamy w niedzielę (03.01), po godz. 20.00.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka aktor Alternatywa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kwiat Jabłoni: w nowych piosenkach spełniamy swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 19:50
"Mogło być nic", a będzie płyta. Nowy krążek duetu Kwiat Jabłoni ukaże się dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiej płyty - 5 lutego 2021 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

U zwierząt wszystko gra. Kondraccy o "Życiu roju"

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020 17:00
- Życie każdego człowieka ma dwie strony: życie osobiste, które jest tym swobodniejsze, im bardziej są abstrakcyjne zainteresowania człowieka, i życie żywiołowe, życie roju, w którym człowiek zmuszony jest postępować wedle określonych praw - pisał Lew Tołstoj w powieści "Wojna i pokój". Ten cytat stał się przyczynkiem do powstania albumu, jakiego jeszcze nie było - płyty "Życie roju."
rozwiń zwiń