X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nieprzeciętni" onieśmielają nawet jurorów

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2018 10:33
Czwórkowy plebiscyt "Nieprzeciętni 2018" budzi niemałe emocje. Dużą estymą darzą go sami jurorzy, jak Jan Jurkowski, Marek Hucza czyli Grupa Filmowa Darwin.
Audio
  • Członkowie G.F. Darwin opowiadają o swojej pracy, planach i jurorowaniu w plebiscycie "Nieprzeciętni 2018" (Czwórka/Pierwsze słyszę)
Grupa Filmowa Darwin i Kamil Jasieński
Grupa Filmowa Darwin i Kamil JasieńskiFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

- Bycie jurorem takiego plebiscytu to dużo stresu, duża odpowiedzialność, duże emocje - przyznają zgodnie Czwórkowi goście. - Bardzo się cieszymy, czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy się pojawić w gronie jury - dodają. 

Nie było łatwo namówić członków G.F. Darwin do zasiadania w jury. Kamilowi Jasieńskiemu zdradzają, że nie czują się jeszcze autorytetami, osobami, które mogą oceniać innych. - Mamy też wrażenie, że wszyscy z którymi współpracujemy są nieprzeciętni - dodają. - Gdyby nie to, nas by tutaj dzisiaj nie było. Nie byłoby też tych wszystkich pięknych materiałów.

Jak na przestrzeni lat rozwinęła się G.F. Darwin, jak powstał jej specyficzny krąg? Kto dziś zgłasza się do współpracy z nimi? I co planują na najbliższy czas? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Jan Jurkowski, Marek Hucza - Grupa Filmowa Darwin (jurorzy w Plebiscycie "Nieprzeciętni")

Data emisji: 02.04.2018

Godzina emisji: 8.15

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wielkie Teorie Darwina” - będzie pierwszy polski "skecz show"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016 13:38
- Pomysł na taki format filmowy mieliśmy w głowach już dawno temu i cieszymy się na tę produkcję. Powstały gęste, różnorodne odcinki, a w każdym z nich jesteśmy w kilku różnych światach - opowiadali w Czwórce jego twórcy, Marek Hucz i Janek Jurkowski, czyli Grupa Filmowa Darwin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Black Mirror" w polskim wydaniu. G. F. Darwin o współpracy z Netflixem

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2018 11:31
- Pomysł na serię był taki: kilku influencerów miało stworzyć własną wersję odcinka. Mieliśmy totalną wolność. Dowiedzieliśmy się, że może to być także wersja humorystyczna, ale doszliśmy do wniosku, że tworząc pod płaszczykiem "Black Mirror" warto zrobić coś "na poważnie". Chcieliśmy się spróbować w tej formie - mówił Jan Jurkowski, współtwórca kanału G. F. Darwin. 
rozwiń zwiń