Bartosz Zalewski: chapeau bas dla kłamcy! Wolę pokłamać trochę

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2018 09:30
- Myślę, że wszystko jest zmyślone. W tym ostatnim specialu napisałem, że oparłem to na "zmyślonych faktach" - to przyjemne sformułowanie - mówi stand-uper Bartosz Zalewski. - Jeśli coś jest prawdziwe, to oczywiście ma swoją wartość, ale kłamstwo trzeba było jeszcze wymyślić - dodaje. 
Audio
  • Bartosz Zalewski, stand-uper opowiada o swoim najnowszym skeczu (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pexels/Pixabay.com

W stand-upach Bartosza Zalewskiego widzowie dopatrzyli się licznych nieścisłości, przez to nie wiadomo kim jest, jakim jest człowiekiem. W Czwórce komik wyjaśnia, jak to z tym kłamstwem jest w jego skeczach. - Najbardziej cieszy mnie to, że jest jakaś niepewność. Niektóre z elementów tych opowieści to amalgamat różnych zdarzeń, które miały miejsce, to jest taka wypadkowa - część prawdziwa i część zmyślona - wyjaśnia gość Kamila Jasieńskiego. 

Czytaj także:
komiks 1200 shutter.jpg
Łukasz Kowalczuk: szlam to esencja popkultury

Kilka dni temu swoją premierę miał kolejny stand-up Bartka: "Klasyk". Jak przyznaje autor, jego tytuł to zapożyczenie powiedzonka jednego z jego kolegów. Planowane jest wydanie "Klasyka" na kasetach magnetofonowych. Jak idą prace? Czemu Zalewski wybrał taki nośnik? Co mają z tym wspólnego dinozaury i jak się zbiera rzesze fanów? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Kamil Jasieński

Goście: Bartosz Zalewski (wrocławski komik, stan-uper, członek Stand-up Polska)

Data emisji: 29.05.2018

Godzina emisji: 8.17

pj/ac

Czytaj także

5 godzin pracy - większa wydajność, zdrowsi pracownicy

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 12:20
- Ośmiogodzinny czas pracy nie jest wcale czasem, który służy większości z nas - mówi Mirosława Huflejt-Łukasik, psycholog, trener, doradca w biznesie. - Jesli weźmiemy pod uwagę temperament, mimo że każdy z nas jest trochę inny, to okaże się, że takich osób, które są w stanie pracować efektywnie i wydajnie przez 8 godzin jest niewiele - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mama-syn. Rodzinna relacja w hip-hopowym świecie

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 11:36
Rok temu w sieci pojawiły się wywiady z mamami kilku polskich hip-hopowów. Dziś ich autorka, Julia Knap, sięga po więcej. Planuje film dokumentalny. 
rozwiń zwiń