Festiwal Gier Planszowych. Rozgrywki "między zakupami"

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 12:00
W pierwszy weekend października w dziesięciu miastach w Polsce będzie można pograć sobie w planszówki. - Festiwal Gier Planszowych odbywa się w galeriach handlowych. To impreza nie tylko dla fanów, ale i dla początkujących - wyjaśnia Mariusz Serafin koordynator festiwalu.
Audio
  • Wszystko o programie festiwalu Gier Planszowych (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Standret/Shutterstock.com

W programie festiwalu znajdą się premiery i nowości, hity sezonu i absolutne klasyki. Jak zaznacza gość Czwórki - setki planszówek będzie można poznać, obejrzeć i przetestować - bez czytania instrukcji. - Animatorzy zaproszeni do udziału w festiwalu znają zasady wszystkich rozgrywek. Będą tłumaczyć i podpowiadać - obiecuje Serafin.

"Psia kość" i "Motyla noga" - na czym polega urok tych gier? W jaki sposób "Ubongo" rozkręca mózg? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.  

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Mariusz Serafin (koordynator Festiwalu Gier Planszowych)

Data emisji: 3.10.2018

Godzina emisji: 8.30

kul/ac

Czytaj także

Zaraź przyjaciół pasją grania w planszówki

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2016 09:42
Od kilku lat gry planszowe przeżywają swój renesans. Klasyki i nowości planszowe w "Pierwsze słyszę" poleca Kuba Polkowski, znawca gier.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gry bez prądu. Dla mniej i bardziej zaawansowanych

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2018 11:50
9 miast w Polsce - od Rzeszowa po Szczecin, od Gdańska po Kraków. Już niebawem, w największych centrach handlowych Polski ruszy Festiwal Gier Planszowych.
rozwiń zwiń