Full Moon Party. Sztuka ulicy we wnętrzu galerii

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 13:21
13 grudnia w warszawskim klubie Warmut odbędzie się wernisaż wystawy promującej polski urban art. Zobaczymy na niej 12 wielkoformatowych prac czołowych polskich twórców tego nurtu.
Audio
  • Co w programie Full Moon Party? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Czytaj także
lata1.png
Łata Miasta w Katowicach. Gdzie znajdziesz ich murale?

- Staramy się połączyć tkankę miejską z przestrzenią wystawienniczą. Najlepsze do tego są według nas obrazy wielkoformatowe - opowiada SC Szyman, kurator cyklu artystycznego.

W gronie autorów prac prezentowanych w ramach "Full Moon Party" znaleźli się m.in. Swanski, Kevin Murf, Nawer, Sicoer, Dimitris Taxis, Noriaki, Tankpetrol i Janusz III Waza. - Zebraliśmy wielkie formaty z sezonu 2019 w jednym miejscu. Jeśli ktoś ma w tej dziedzinie zaległości, może je nadrobić w jeden wieczór - dodaje gość Czwórki.

Więcej o wystawie w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: SC Szyman (kurator cyklu artystycznego "Full Moon Party")

Data emisji: 11.12.2019

Godzina emisji: 8.30

kul/ac

Czytaj także

Andrzej Pągowski: plakat - coś więcej niż grafika z IKEA

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 12:37
Do Domu Braci Jabłkowskich na Targi Plakatu przyjedzie ponad 200 wystawców z całej Polski. - To nie tylko plakaciści, to twórcy, graficy, młodzi ludzie, którym przeszkadza to, że dookoła nie jest tak ładnie i tak fajnie - mówi Andrzej Pągowski, artysta. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Yves Saint Laurent: przed Marrakaszem wszystko było czarne

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2019 14:00
W roku 1980 Yves Saint Laurent i Pierre Berge kupili w Marrakeszu jeden z najwspanialszych ogrodów świata - Jardin Majorelle. Tutaj rozsypane zostały prochy słynnego projektanta, tutaj też mieści się muzeum poświęcone jego twórczości.
rozwiń zwiń