Hipsteader - pojawił się nowy typ konsumenta

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 11:50
Hipsteader to nowy typ konsumenta, który pojawił się w czasie pandemii. Unika polityki i uważa, że jego styl życia jest antidotum na wszystkie bolączki tego świata.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: shutterstock.com/Yummypic

Program rozpoczniemy od informacji zza Oceanu. USA otworzy się na pierwszych podróżnych z UE. Według najnowszych informacji Stany Zjednoczone zdecydowały się poluzować ograniczenia i będą wpuszczać obcokrajowców także ze strefy Schengen, Wielkiej Brytanii i Irlandii, z których przyjazdy do tej pory były zupełnie zablokowane. 

Czytaj także:

Po godz. 8.15 sprawdzimy, kim jest hipseteader. Podczas pandemii koronawirusa wielu z nas podjęło się różnych twórczych rzeczy w ramach DIY. Czy to oznacza że jesteśmy nowym typem konsumenta? Czy nowe słówko się przyjmie? 

***

Na audycję "Pierwsze słyszę" zapraszamy w środę(29.07) po godz. 7.05, program poprowadzi Kamil Jasieński. 

kd

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka zakupy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

COVID-19. Czy zakupy trzeba czyścić po powrocie do domu?

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 22:32
Wirus COVID-19 nie jest przenoszony za pośrednictwem jedzenia - takie jest stanowisko Światowej Organizacji Zdrowia. Większość sprzedawana jest w ochronnych opakowania, jednak co z produktami sprzedawanymi w sklepach "luzem"?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po to lepiej nie sięgać w sklepie. Jak rozpoznać wadliwe produkty?

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2020 22:54
Trująca żywność, wybuchająca elektronika czy auta z wadami seryjnymi - każdego roku na rynku pojawiają się tysiące produktów, które mogą stanowić dla nas realne zagrożenie. 
rozwiń zwiń