Natasza Parzymies i "Kontrola" na święta. "Będzie typowy christmas special"

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2020 13:51
Tuż przed świętami pojawi się specjalny odcinek serialu internetowego "Kontrola", w którym wystąpią Magdalena Boczarska, Dorota Stalińska i Jędrzej Hycnar. - To będzie piękny "christmas special" w amerykańskim stylu - mówi reżyser Natasza Parzymies i zapowiada w Czwórce także drugi sezon tej produkcji. 
Natasza Parzymies
Natasza ParzymiesFoto: Paweł Kozak/mat. pras.

książka święta kominek 1200.jpg
Kinga Michalska poleca książki. Co warto położyć pod choinką?

Jak podkreślała w rozmowie z Czwórką Natasza Parzymies, zainteresowanie "Kontrolą" jest bardzo duże, więc twórcy zdecydowali się wypuścić odcinek typu "christmas special", a premierę zaplanowano na 21 grudnia. - To świąteczna odsłona przygotowana dla naszych widzów. Znajdą się w niej fragmenty drugiego sezonu, ale i rzeczy dograne specjalnie na święta. Całość potrwa około 10 minut - mówiła gość Czwórki. Praca na planie trwała dwa dni i utrzymana była w rygorze sanitarnym. - Mamy dość kameralną ekipę, więc choć w maseczkach nie było łatwo, daliśmy radę - mówiła gość Czwórki.

Posłuchaj
07:10 2020_12_16-08-26-09_PR4_Parzymies.mp3 Natasza Parzymies opowiada o specjalnym świątecznym odcinku "Kontroli" i zapowiada drugi sezon produkcji (Pierwsze słyszę/Czwórka) 

Siłą napędową tego filmu są widzowie. Dają nam energię do działania Natasza Parzymies

Serial wystartował na początku tego roku, a potem jego twórcom plany pokrzyżowała pandemia.
- Mieliśmy nagrywać specjalny pandemiczny odcinek, ale nie udało się go wypuścić - mówiła Natasza Parzymies. I jak podkreślała, teraz priorytetem jest sfinalizowanie drugiego sezonu. Znajdzie się w nim osiem odcinków, każdy po 10 minut. Jak tłumaczyła ekipa jest już "w gotowości". - Jesteśmy gotowi do wejścia na plan, ale wciąż szukamy partnerów do tej produkcji. Wiele zależy głównie od sytuacji finansowej i tego, jak rozwinie się sytuacja z pandemią.


Ekipa "Kontroli 2"/fot. mat. pras./Paweł Kozak Ekipa "Kontroli 2"/fot. mat. pras./Paweł Kozak

Natasza Parzymies pracuje już także nad kolejnym projektem - serialem "Random". - To szalony serial z "kosmiczną" obsadą", m.in. Kasią Nosowską, Magdą Boczarską - która teraz gra także w "Kontroli" - Julką Wieniawą czy Maćkiem Musiałowskim i Agnieszą Woźniak-Starak. To dla mnie wspaniałe przeżycie i niezwykłe doświadczenie - mówiła reżyser w Czwórce. - Akcja kręci się wokół aplikacji, w której poznajesz randomowe osoby i tego, co wynikać może z takich spotkań.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Natasza Parzymies (reżyser)

Data emisji: 16.12.2020

Godz. emisji: 08.35

kd

Czytaj także

"Strażnik Teksasu" powraca. Cordella Walkera zagra aktor o polskich korzeniach

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2019 10:35
18 lat po zakończeniu zdjęć do "Strażnika Teksasu" powstaje nowa wersja tego serialu. Cordella Walkera zagra Jared Padalecki. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zrozum, o czym mówią serialowi mafiozi. Slang rodziny Soprano

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2020 09:57
"Rodzina Soprano" ma dziś grono zagorzałych fanów. I choć serial ma już 13 lat, to wciąż nie wszyscy rozumieją, o czym rozmawiają jej bohaterowie. Producenci opowieści spieszą więc na pomoc - powstał serialowy słownik. 
rozwiń zwiń