Parkiet na stoku. Kto zagra na SnowFest 2022?

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2022 12:50
W pierwszy weekend marca do stolicy Beskidu Śląskiego - Szczyrku - zawitają największe nazwiska muzyki elektronicznej. - Po sześciu latach powrócą do nas Chase & Status. Zagrają na głównej scenie, drugiego dnia festiwalu i prawdopodobnie zaprezentują premierowy materiał z płyty, która ukaże się w maju - mówi Igor Fleiszer, organizator SnowFest 2022. 
Igor Fleiszer jako iRobot
Igor Fleiszer jako iRobotFoto: mat. prasowe / SnowFest Festival
  • SnowFest to pierwszy w Polsce zimowy festiwal muzyczno-sportowy.
  • W tym roku impreza odbędzie się 4 i 5 marca.
  • Na scenie pojawią się m.in. legendarni producenci 2manydjs, Metrik i Culture Shock, PRO8L3M oraz Łona i Webber z zespołem The Pimps.

"Czekam na 2manydjs"

SnowFest odbędzie się w dniach 4 i 5 marca 2022 roku w Szczyrku pod patronatem Czwórki. Po raz kolejny zimowe sporty oraz starannie wyselekcjonowana muzyka staną się jednością, a całości dopełni niezwykłe multimedialne show, pyszne jedzenie oraz niepowtarzalna atmosfera, która stała się znakiem rozpoznawczym tego zimowego festiwalu. W Szczyrku wystąpią również legendarni 2manydjs, uwielbiani w kraju nad Wisłą Metrik i Culture Shock oraz polska duma narodowa Catz’n’Dogz, a także nazwiska, które rozpalają zmysły wszystkich miłośników hip-hopu: najważniejszy duet ostatnich lat - PRO8L3M, czy liryczni królowie Łona i Webber z zespołem The Pimps. - Wczoraj do tego składu dołączyli kolejni artyście: RAU Performance, genialny MC Linguistics, który pojawi się z Metrikiem oraz rezydenci festiwalu - Last Robots - wymienia rozmówca Kamila Jasieńskiego. - Jeśli natomiast chodzi o osobiste preferencje, to nie mogę się doczekać występu 2manydjs, bo to od lat moi ulubieni producenci i cieszę się, że po wielu latach starań mogłem ich wreszcie zaprosić do Polski.

Posłuchaj
04:00 CZWÓRKA Pierwsze slysze - snofest 27.01.2022.mp3 Igor Fleiszer o szczegółach festiwalu SnowFest 2022 (Pierwsze słyszę/Czwórka)

Parkiet na stoku

SnowFest Festival to zróżnicowany i eklektyczny program muzyczny, gdzie także ważny trzon stanowić będzie Strefa Jelenia, którą przejmą rezydenci najlepszych polskich klubów: DJ NOZ, Felipe, 33Szczepan (Gombao33), Spisek Jednego, Punchline, DNTRT, Deyna, a z występami na żywo pojawią się: CatchUp i Święty Bass (Miły ATZ & Phunkill).

SnowFet 2022 SnowFet 2022

Topowi riderzy i snowboardziści

Pod skocznią Skalite po raz kolejny staną przeszkody, które staną się miejscem ekwilibrystycznych pokazów oraz zawodów sportowych, które z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę - zarówno fanów, jak i samych uczestników. - W zawodach wystartują topowi riderzy free ski oraz snowboardziści. Szykujemy dla nich bardzo fajny tor przeszkód, a o szczegółach poinformujemy już wkrótce - dodaje organizator imprezy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez SnowFest* (@snowfestpl)

Na miejscu czekać będzie też specjalny food market, skupiający najważniejszych wystawców gastronomicznych, którzy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

SnowFest Festival 2022 | 4-5 marca 2022 | Szczyrk / SnowFest Festival

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Igor Fleiszer (organizator SnowFest)

Data emisji: 27.01.2022

Godzina emisji: 08.40

kul

Czytaj także

Up To Date Festival 2021. Świetna frekwencja, doskonała atmosfera

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 17:00
Za nami Up To Date Festiwal. 3-5 września elektronika i hip hop wybrzmiały nie tylko w Białymstoku, ale też na antenie Czwórki. - Vibe jest nie do pobicia. Świetny line-up i aftery w klubie Fomo do białego rana - opowiadają uczestnicy imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

CARBON Silesia Festival. Za nami finał pierwszej odsłony

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2021 08:40
W pierwszy weekend września w niecodziennej przestrzeni Sztolni "Królowa Luiza" w Zabrzu odbyła się pierwsza odsłona CARBON Silesia Festival. Czwórka była patronem medialnym wydarzenia.
rozwiń zwiń