Jak Bęc Zmiana zmieniała miasto

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2014 07:30
Inicjatywy oddolne ingerują w miejską przestrzeń - robią to skutecznie, z polotem, często bez większych nakładów finansowych. Prym wiedzie Fundacja Bęc Zmiana, o której porozmawiamy z jej założycielką, Bogną Świątkowską.
Bogna Świątkowska w Czwórce
Bogna Świątkowska w CzwórceFoto: Wojciech Kusiński

Na początku marca odbędzie się impreza artystyczna połączona ze zbieraniem funduszy na działalność Fundacji Bęc Zmiana. Dla nas będzie to punkt wyjścia do rozmowy o oddolnych inicjatywach gromadzenia środków na działalność organizacji i stowarzyszeń oraz o pomysłach, które realizowane są bezkosztowo. Poruszymy również temat zmian w przestrzeni miejskiej, jakich dokonuje Fundacja Bęc Zmiana.

Na spotkanie z Bogną Świątkowską zapraszamy w poniedziałek, 3 marca. Audycja "Na cztery ręce" rozpocznie się o 23.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Graffiti - piękne murale kontra ordynarne bazgroły

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2012 14:43
Dla jednych graffiti to sposób na wyrażanie siebie i symbol naszych czasów, zdaniem innych – takie bazgroły tylko paskudzą osiedlowe elewacje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Kuczyńska - pokazy mody stresują mnie

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 12:50
Twierdzi, że na język mody można przełożyć wszystko: literaturę, muzykę oraz podróże. To właśnie one są głównym źródłem inspiracji dla Ani Kuczyńskiej - polskiej projektantki, którą prestiżowy magazyn "Voque" nazwał "nadzieją wschodu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Shoefiti w służbie gangów i sztuki

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2014 15:00
Trampki wiszące na drutach, lampach czy kablach telefonicznych to nic nowego. Nowe są za to interpretacje tego zjawiska. Filmową opowieść o shoefiti stworzył Matthew Bate.
rozwiń zwiń