Szybcy i wściekli - mistrzowie driftu i tuningu

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 15:30
W piątkowy wieczór w Czwórce pojawią się ludzie, których pasją są samochody oraz ich modyfikacja, a także mistrz driftingu.
Szybcy i wściekli - mistrzowie driftu i tuningu
Foto: flickr.com/Juan_Alvaro

Pomysł narodził się w lipcu 2010 roku. Nasi goście założyli wówczas portal szanuj-się.pl, a ich celem stało się zebranie ludzi z województwa Zachodniopomorskiego i połączenie ich pasji w jedną zgraną grupę, która wspiera się wzajemnie, jak również odwiedza różne imprezy motoryzacyjne. Dziś przerabiają oni auta ze smakiem i dobrym gustem.

W piątkowy wieczór w audycji "Na cztery ręce" pojawi sie też pasjonat motoryzacji, członek drużyny Banzai Drift Team Paweł Marciniak i opowie o widowiskowym sporcie jakim jest drift.

Zapraszamy w piątkowy wieczór, 2 sierpnia, już po godz. 23.00!

Czytaj także

Krzysztof Hołowczyc: z Dakarem jest jak z kobietą

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2013 15:14
Znakomity polski rajdowiec samochodem jeździ od dziecka. W Czwórce opowiada jak zaczęła się jego pasja.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Robert Lewandowski - pogromca Realu bohaterem książki

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2013 08:00
Co prawda nie jest w stanie uzdrowić polskiej reprezentacji, za to na liście najwyżej wycenianych polskich gwiazd znajduje się na pierwszym miejscu. Kto? Piłkarz Robert Lewandowski - bohater książki "Pogromca Realu".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tour de Pologne: piąty etap wygrał Thor Hushovd

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2013 19:53
Piąty etap 70. kolarskiego wyścigu Tour de Pologne wygrał Norweg Thor Hushovd. Polak Rafał Majka stracił żółtą koszulkę lidera na rzecz Hiszpana Jona Izaquirre, który był lepszy o sekundę.
rozwiń zwiń