Mieszkanie na poddaszu. "Praktyczne i wygodne"

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 12:04
- Poddasze to ostatnio absolutny hit, jest doskonałe nawet dla rodzin z małymi dziećmi - mówiła w Czwórce Anna Grużewska, dziennikarka magazynu wnętrzarskiego.
Audio
  • Jak zaadaptować wnętrze na poddaszu - rozmowa z Anną Grużewską (Najlepszy Dzień Tygodnia/Czwórka)
Tym razem zastanawiamy się m.in., czy da się sprawić, żeby skosy jak najmniej nam przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu w mieszkaniu na poddaszu. Nz. Kuba Marcinowicz, Anna Grużewska, Kamila Dębczak
Tym razem zastanawiamy się m.in., czy da się sprawić, żeby skosy jak najmniej nam przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu w mieszkaniu na poddaszu. Nz. Kuba Marcinowicz, Anna Grużewska, Kamila DębczakFoto: Czwórka

pani kredka 1200.jpg
Jak urządzić pokój dla dziecka?

Jak tłumaczyła, nawet niewykorzystane dotychczas poddasze warto zaadaptować na pokój mieszkalny. Ale nie tylko. - Można zorganizować tam łazienkę, garderobę, albo taką enklawę tylko dla siebie – tłumaczyła ekspertka Czwórki. - Część przestrzeni znajduje się pod skosami, więc nie wykorzystamy jej w codziennym funkcjonowaniu. Jest ona jednak genialna, jeśli chodzi o przechowywanie - zbudujmy tam praktyczne szafki, w których umieścimy zbędne na co dzień rzeczy.

Jak funkcjonować w takim nietypowym mieszkaniu, jak wpuścić do takiego pomieszczenia trochę słońca? Jak żyje się w mieszkaniu na poddaszu latem, czy jesteśmy skazani na upał, czy możemy rozwiązać ten problem? Co z dodatkami  takimi jak zasłonki, zdjęcia, półki, które ciężko umieścić pod skosem? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Najlepszy dzień tygodnia

Prowadzą: Kamila Dębczak i Kuba Marcinowicz

Gość: Anna Grużewska (blogerka, dziennikarka magazynu "Czas na wnętrze")

Data emisji: 10.11.2017

Godzina emisji: 8.15

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Renowacja mebli - sprawdź, jak zacząć

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2017 13:04
Jak przekonywała blogerka Małgorzata Budzich, odnawianie mebli warto zacząć od… zarezerwowania czasu. Najlepiej przynajmniej całego weekendu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Home stager - kim jest mieszkaniowy "magik"?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 14:15
Home stager zajmuje się metamorfozą wnętrz, rozpoznaje problemy z aranżacją mieszkania i wprowadza konieczne zmiany, by łatwiej było je sprzedać lub wynająć. - To taka "domowa inscenizacja". Pokazujemy naszym klientom, jak funkcjonuje dane mieszkanie m.in. poprzez odpowiednie umeblowanie - tłumaczyła Lidia Gombos.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy kolor ścian ma wpływ na to, jak czujemy się we wnętrzach?

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 13:34
Moda na białe i szare pomieszczenia powoli odchodzi do lamusa. Najnowsze trendy proponują odważne łączenie na pozór niepasujących do siebie barw. Kolor na ścianach daje nam poczucie ciepła i bezpieczeństwa? A może to tylko tymczasowa moda?
rozwiń zwiń