P.A.F.F.: wyciągam raperów ze strefy komfortu

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2017 15:58
- Szybko się nudzę jednym gatunkiem, dlatego muszę ciągle coś zmieniać, żeby trwać w tym, co robię - wyznaje Paweł "P.A.F.F." Kasperski w rozmowie z Kubą Chuptysiem, prowadzącym audycję "Pogłos". 
Audio
  • Krążek "Fala" i Czwórkowy guestmix P.A.F.F.-a (Pogłos/Czwórka)
Gargamel czyli Kuba Chuptyś zaprasza na Czwórkowy Pogłos w każdy piątek po 16.00
Gargamel czyli Kuba Chuptyś zaprasza na Czwórkowy "Pogłos" w każdy piątek po 16.00 Foto: Czwórka

P.A.F.F. "Fala" to album, poprzez który chcę światu pokazać, na co jestem w muzyce nastawiony

Na scenie muzycznej P.A.F.F. obecny jest już od 10 lat pod różnymi pseudonimami, a w Czwórce pojawił się, żeby opowiedzieć o swoim debiutanckim albumie "Fala", a także zaprezentować swój oryginalny guestmix. - Zawsze mnie kręciła muzyka elektroniczna, a w Polsce nigdy wcześniej nie słyszałem raperów nadających na elektronicznych bitach - tłumaczy P.A.F.F. - Gdy pięć lat temu miałem taki pomysł, nikt nie chciał go zrealizować. Teraz to się udało - dodaje producent.

Sprawdź też:
Pogłos 15.09.2017 1200x660.jpg
Pogłos w europejskiej kolebce deszczu...

Krążek "Fala" to połączenie najróżniejszych gatunków muzycznych, sygnowane przez czołowych raperów i producentów w Polsce - niektórzy z nich są także znani z Czwórkowej anteny. - Elektronika i rap to dwóch kuzynów z jednej rodziny - przekonuje P.A.F.F. i opowiada, jak różni się podejście do elektroniki w Polsce i na świecie. Mówi także o tym, jak dużą rolę odgrywają w jego twórczości emocje oraz zdradza korzenie swojego artystycznego pseudonimu.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmowy Kuby Chuptysia z P.A.F.F.-em, a także do słuchania zaproponowanego przez artystę guestmixu.

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzi: Jakub Chuptyś (Gargamel)

Gość: Paweł "P.A.F.F." Kasperski (producent muzyczny)

Data emisji: 22.09.2017

Godzina emisji: 16.04

jsz/mc

Czytaj także

Deszczowy "Pogłos" i podróż po ciemnych lasach Ameryki

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2017 18:23
To wyjątkowe, nastrojowe wydanie audycji Jakuba Chuptysia. Głównym bohaterem był Spooky Black, tworzący teraz jako Corbin. Artysta wydał właśnie debiutancki album "Mourn", który wyznaczył kierunek programu Gargamela.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Yuuki: Islandia to mój drugi dom

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2017 17:40
Yuuki, czyli Kasia Wypchło, to wokalistka, która dała się poznać słuchaczom Czwórki poprzez charakterystyczne dla niej, elektroniczne i gitarowe brzmienia. W "Pasjonautach" opowiada o swojej miłości do Islandii. - Pierwszy raz pojechałam tam w nostalgicznym nastroju, który scalił się z energią tego miejsca - wspomina artystka.
rozwiń zwiń