Julia Kamińska: czuję, że mam w życiu szczęście

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 15:50
- Sukces w branży showbiznesowej zależy od wielu czynników. Talent to podstawa, ale ważne są też znajomości. Ja ich nie miałam, więc to, co osiągnełam w dużej mierze zawdzięczam także szczęściu - opowiada Julia Kamińska.
Audio
  • Julia Kamińska o tym, kiedy przestała być "Brzydulą" i jak radzi sobie z popularnością (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Julia Kamińska w studiu Czwórki
Julia Kamińska w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Julia Kamińska Przegrałam niezliczoną liczbę castingów. Ale nie rozpamiętuję tego, tylko skupiam się na myśleniu o kolejnych wyzwaniach

Aktorka popularność zyskała w serialach takich jak m.in. "Brzydula" i "Singielka". Niedawno po raz pierwszy zagrała główną rolę w filmie fabularnym "Narzeczony na niby", świetnie radzi sobie w dubbingu, można ją także oglądać na deskach Teatru Komedia w Warszawie. - Zależy mi, żeby to, w co angażuję się, odniosło sukces, więc daję z siebie wszystko. To na pewno pomaga, choć nie zawsze - mówi gość Czwórki i zdradza, ile kosztowała ją rola w "Brzyduli".

Aktorka opowiada także o tym, jak zaczęła się jej kariera, czy udaje jej się żyć na własnych zasadach i dlaczego zdecydowała się otworzyć własny biznes. 

Julia Kamińska Z wiekiem zaczynam lubić swoje wady, okiełznałam już kompleksy z młodości

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą:  Michał Misiorek

Gość: Julia Kamińska (aktorka)

Data emisji: 25.02.2018

Godzina emisji: 9.30

kul

Czytaj także

Daria Widawska: moje ciało należy do mnie po godzinach pracy

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 11:40
- Lubię  scenariusze, które stawiają przede mną wyzwania. Lubię rolę, które muszę wycisnąć z trzewi. Dla każdej postaci coś w sobie zmieniam - opowiada Daria Widawska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Sowińska: jest we mnie ogromny głód życia

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2018 15:37
- Od dziecka miałam wiele zainteresowań. Zaczęło się od muzyki, potem moją ogromną pasją stały się konie. Do Paryża wyjechałam w wieku 19 lat, ponieważ bardzo szybko chciałam się usamodzielnić - mówiła aktorka Katarzyna Sowińska.
rozwiń zwiń