X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Izabella Miko: Nowy Jork jest miejscem, które daje ci szansę bycia sobą

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2018 12:01
- Jedną nogą jestem w Polsce, drugą w Los Angeles. W Stanach stworzyłam swój dom i mam tam przyjaciół, ale kiedy przyjeżdżam do Polski to czuję, że to jest moje miejsce. Mam tutaj rodzinę, tu są moje korzenie, stąd pochodzą wszystkie wspomnienia z dzieciństwa - mówiła aktorka Izabella Miko.
Audio
  • Izabella Miko o polsko-amerykańskiej karierze aktorskiej (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Izabella Miko, aktorka
Izabella Miko, aktorkaFoto: czwórka

agnieszka grochowska 1200.jpg
Agnieszka Grochowska: wierzę w teatr, który budzi w widzu coś więcej

O swojej karierze za oceanem mówiła, że nigdy nie była to łatwa droga. Często musiała przezwyciężać chwile zwątpienia i mierzyć się z trudnymi zawodowymi decyzjami. - Do tej pory miewam kryzysy. Ludziom wydaje się, że życie powinno się składać wyłącznie z sukcesów, ja natomiast uważam, że powinniśmy cieszyć się także z upadków. Za każdym razem, kiedy w moim życiu dzieje się coś nie po mojej myśli mówię sobie: wróć do momentu, który zmienił twoje życie. Wtedy też wydawało mi się, że straciłam szansę, natomiast później okazywało się, że za rogiem czekało na mnie jeszcze większe marzenie, z którego wtedy nie zdawałam sobie sprawy - opowiadała w rozmowie z Michałem Misiorkiem.

Pod koniec ubiegłego roku aktorka spełniła kolejne ze swoich zawodowych marzeń. W warszawskim Teatrze Capitol wcieli się w jedną z ról w spektaklu "Dwie połówki pomarańczy". - Teatr stał się moim nowym nałogiem. Interakcja z widzem, natychmiastowy odzew z ich strony daje mi informację co się podoba, a co nie. Inaczej niż w filmie, od razu mam satysfakcję z wykonanej pracy.

Jak wygląda amerykańska branża filmowa i czy trudno jest się w niej odnaleźć aktorce z Europy? Co decyduje o sukcesie: szczęście, praca, czy talent? W jaki sposób gwieździe "Step Up" udaje się prowadzić życie i karierę wg własnych zasad? M.in. na te tematy rozmawialiśmy z aktorką Izabellą Miko. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą:  Michał Misiorek

Gość: Izabella Miko (aktorka, tancerka)

Data emisji: 7.01.2018

Godzina emisji: 14.15

ac/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dobry teatr? "Musi być otwarty na kontakt z widzem"

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2017 16:00
- W teatrze współczesnym najbardziej przeszkadza mi sam teatr, który jest sztampą, rutyną, konwencją. I nudą - opowiada Piotr Gruszczyński, krytyk, dramaturg i organizator cyklu wykładów "Jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Januszkiewicz. Jak rapuje Zorro?

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 09:40
W 2013 roku wystąpił w roli głównej w musicalu "Zorro" w reżyserii Tomasza Dutliewicza w Teatrze Komedia w Warszawie. U nas Marcin Januszkiewicz interpretuje teksty m.in. Molesty i Soboty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dominika Maria Malczyńska: chcę wywoływać śmiech przez łzy

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2017 18:30
- Nie chcę być pokorna w sztuce, ale chcę inspirować odbiorców. Chcę stawiać znaki zapytania i wywoływać śmiech przez łzy - mówiła Dominika Maria Malczyńska, aktorka i reżyser.
rozwiń zwiń