Leszek Stanek: męczą mnie wolne weekendy

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2018 15:00
- Jeśli chcesz mnie ukarać, musisz dać mi dzień wolny. Ciągle szukam zajętości - przyznaje Leszek Stanek - wokalista i aktor, dawniej tancerz i choreograf.
Audio
  • Leszek Stanek o najtrudniejszych decyzjach w życiu zawodowym i o planach na przyszłość (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Leszek Stanek w studiu Czwórki
Leszek Stanek w studiu CzwórkiFoto: Czwórka/Magdalena Żelazowska

Leszek Stanek Debiutowałem w "Ptaszniku z Tyrolu". Miałem podać wodę jednemu z bohaterów sztuki. Byłem tak zestresowany, że wbiegłem na scenę bez butelki

Gość Czwórki przyznaje, że artystą był od dziecka, ale tak naprawdę jego przygoda ze sceną rozpoczęła się w Studium Wokalno-Baletowym w Gliwicach. - Po dwóch miesiącach nauki dostałem angaż w tamtejszym Teatrze Muzycznym. Co prawda na poczatku trzymałem kandelabry, ale wyszedłem z założenia, że od czegoś trzeba zacząć - śmieje się rozmówca Michała Misiorka.  

Leszek Stanek opowiada o początkach artystycznej drogi i o tym, jak radził sobie w trudnych chwilach i wtedy, gdy przychodziły momenty zwątpienia. Bohater audycji zdradza też, dlaczego zrezygnował z tańca i poświecił się muzyce i teatrowi.

Leszek Stanek Obecność w showbiznesie staram się umiejętnie wykorzystywać, by mieć granty na robienie sztuki

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Leszek Stanek (wokalista i aktor, dawniej tancerz i choreograf)

Data emisji: 10.06.2018

Godz. emisji: 9.30

kul/mg

Czytaj także

Marek Kaliszuk: szufladkują głównie ludzie z branży

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2018 11:20
- Nie lubię pytań o to, czy bardziej czuję się aktorem, czy wokalistą. Kształciłem się w obu kierunkach, mam doświadczenie w obu profesjach i nie chcę wybierać - mówi Marek Kaliszuk. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Sienkiewicz: spokojny sen jest ważniejszy niż kontrakt reklamowy

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2018 11:27
- Coraz częściej zauważam, przeglądając media społecznościowe, że dążymy do nierealnego ideału, który w rzeczywistości niewiele ma wspólnego z naszym prawidziwym życiem - mówiła aktorka i mama Agnieszka Sienkiewicz.
rozwiń zwiń