X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Sienkiewicz: spokojny sen jest ważniejszy niż kontrakt reklamowy

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2018 11:27
- Coraz częściej zauważam, przeglądając media społecznościowe, że dążymy do nierealnego ideału, który w rzeczywistości niewiele ma wspólnego z naszym prawidziwym życiem - mówiła aktorka i mama Agnieszka Sienkiewicz.
Audio
  • Agnieszka Sienkiewicz: ciągle potrzebuję nowej energii i nowych wyzwań (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Agnieszka Sienkiewicz (aktorka)
Agnieszka Sienkiewicz (aktorka)Foto: Magdalena Żelazowska/Czwórka

Jedna z bliskich mi kobiet, miesiąc po porodzie zobaczyła w gazecie wyidealizowane zdjęcia gwiazdy, która również urodziła dziecko. Pamiętam jak się rozpłakała i powiedziała: zobacz jak ona wygląda, a jak wyglądam ja Agnieszka Sienkiewicz

- Wkurza mnie pokazywanie kobiet, matek w połogu, kilka tygodni po narodzinach dziecka, które próbują pokazać, że są fit, jak ich życie i wszystko dookoła jest ułożone i piękne. Wiem jak oddziałuje to na kobiety, które nie mają nic wspólnego z mediami i show-biznesem - opowiadała na antenie Czwórki. - Obiecałam sobie, że jeśli kiedyś urodzę dziecko, to nigdy nie będę próbowała udowodnić kobietom jak szybko wszystko wróciło do normy, a moje życie jest idealne - tłumaczyła

Sama przeglądając piękne zdjęcia na Instagramie zaczęłam w to wchodzić. Chciałam zrobić zwykłe zdjęcie śniadania i zorientowałam się, że ustawiam talerzyk w taki sposób, żeby dobrze wyglądał w kadrze Agnieszka Sienkiewicz

- Wiem, że poddając się pewnym trendom, moja kariera mogłaby wyglądać inaczej. Nie mogłabym promować postaw, których nie popieram, bo gryzłoby mnie sumienie i musiałabym robić coś wbrew sobie - mówiła aktorka.

Czego aktorka nigdy nie zrobiłaby dla kariery? Jakie wartości stara się pielęgnować? Od czego zaczęła się jej przygoda z aktorstwem i dlaczego to teatr zawsze będzie dla niej priorytetowy? O swoich zawodowych wyzwaniach, pracy na deskach teatrów i planach zdjęciowych, a także tworzeniu wizerunku w mediach społecznościowych rozmawialiśmy z Agnieszką Sienkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Agnieszka Sienkiewicz (aktorka)

Data emisji: 3.06.2018

Godz. emisji: 9.30

ac/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marieta Żukowska: aktorstwo pozwala mi przekraczać granice

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 12:50
- Paradoksalnie to właśnie te zmiany, które wydają nam się trudne, prowadzą do czegoś wspaniałego. Najcięższe doświadczenia sprawiają, że jesteśmy w stanie cieszyć się z małych rzeczy - mówiła aktorka Marieta Żukowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bielicka, Kwiatkowska, Szumańska, Czubaczek - to były babki z jajami

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2018 14:13
W przeddzień Prima aprilisu przypomnimy Wam znakomite kobiety z polskiej sceny kabaretowej i ich najbardziej znane role.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Rybicka: nauczyłam się zrzucać sportową dyscyplinę

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2018 14:00
- Moje aktorstwo wyrosło ze sportu. Rodzice - oboje po AWF-ie bardzo dbali o to, żebym miała z nim kontakt. To mój tato zachęcił mnie do zapisania się do zespołu tanecznego, który okazał się być castingiem do musicalu "Piotruś Pan" - opowiadała aktorka Natalia Rybicka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Nizińska: niepokorność na mojej płycie ma wiele znaczeń

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2018 12:48
- Niepokorność, to zadawanie pytań bez strachu. Każdy z dwunastu utworów, które znalazły się na mojej płycie, zadaje pewne pytanie. A to nie jest proste. Nie zadajemy pytań, bo boimy się usłyszeć na nie odpowiedź - mówiła piosenkarka i aktorka Agata Nizińska.
rozwiń zwiń