Marek Kaliszuk: szufladkują głównie ludzie z branży

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2018 11:20
- Nie lubię pytań o to, czy bardziej czuję się aktorem, czy wokalistą. Kształciłem się w obu kierunkach, mam doświadczenie w obu profesjach i nie chcę wybierać - mówi Marek Kaliszuk. 
Audio
  • Marek Kaliszuk o wyborze zawodowej drogi, nieprzeciętności i radzeniu sobie z niepowodzeniami (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Marek Kaliszuk
Marek Kaliszuk Foto: Czwórka/Michał Misiorek

Marek Kaliszuk Z moich obserwacji wynika, że artystów najczęściej i najchętniej szufladkują ludzie z branży. Publiczność w ogóle nie zwraca na to uwagi

Wokalista i aktor zyskał sympatię widzów m.in. za sprawą swoich ról w serialach takich jak "M jak miłość" i "2XL". Na co dzień można go oglądać na deskach stołecznego Teatru Capitol. - Justin Timberlake nagrywa płyty, koncertuje i gra w filmach. Robi wiele rzeczy i to jej jego atut. Tymczasem u nas mam wrażenie, że wszechstronność trochę przeszkadza - opowiada Kaliszuk.

Z gościem Czwórki rozmawiamy także o jego zawodowej drodze i o tym, dlaczego odnosząc sukcesy w aktorstwie, postanowił zająć się muzyką. Marek Kaliszuk opowiada o blaskach i cieniach funkcjonowania w show-biznesie i zdradza, skąd czerpie energię do realizowania swoich planów i spełniania marzeń.

Marek Kaliszuk Przeszkody w tym zawodzie to chleb powszedni. Nauczyłem się, że oprócz zachwytów może pojawić się też hejt

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Marek Kaliszuk (polski aktor teatralny, musicalowy i filmowy oraz piosenkarz)

Data emisji: 18.04.2018

Godz. emisji: 9.30

kul/ag

Czytaj także

Daria Widawska: moje ciało należy do mnie po godzinach pracy

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 11:40
- Lubię  scenariusze, które stawiają przede mną wyzwania. Lubię rolę, które muszę wycisnąć z trzewi. Dla każdej postaci coś w sobie zmieniam - opowiada Daria Widawska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Scardina: grając, zawsze idę na żywioł

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2018 13:05
Antek Scardina, 15-letni aktor dubbingowy, na koncie ma już m.in. role w spektaklu "Piotruś Pan", czy filmie "Twój Vincent". Był też filmowym synem Króla Lwa, poznał Minionki i znany jest z telewizyjnego wokalego show. 6 kwietnia na ekrany polskich kin wszedł kolejny obraz z jego udziałem "Luis i Obcy".
rozwiń zwiń