X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Ciachorowski: czasami nie wyrabiam na zakrętach

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 11:30
- Zdarza mi się, że muszę zrezygnować z niektórych propozycji, bo czasami nie wyrabiam na zakrętach. Ale póki jestem młody i mam tyle wigoru będę korzystać z zasobów, którymi dysponuję - deklaruje Tomasz Ciachorowski.
Audio
  • Tomasz Ciachorowski podsumowuje rok i tłumaczy, w jakich okolicznościach odkrył w sobie talent komediowy (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Tomasz Ciachorowski
Tomasz CiachorowskiFoto: Czwórka/Mateusz Kulik

Mózg aktora jest tak skonstruowany, że potrafi pogodzić wszystkie role, które w danym momencie się gra Tomasz Ciachorowski

Końcówka roku była dla gościa Czwórki szczególnie pracowita - każdy wieczór spędzał na deskach teatru. - Występuję w trzech "objazdowych" tytułach, które pokazujemy w różnych miastach. Dodatkowo w Warszawie gram w Polonii i w Kamienicy - opowiada. - Dawno nie miałem tylu różnych wyzwań na różnych polak. I takiej mobilizacji - dodaje.

Tomasz Ciachorowski przyznaje też, że w każdej z tych ról ma szansę zaprezentować inną wersję siebie. - Mnie się zawsze wydawało, że jestem aktorem z dramatycznym potencjałem, a tu się okazuje, że można ze mnie zrobić także komedianta. Po reakcjach publiczności wnioskuje, że idzie mi nieźle - śmieje się.


Czytaj także
Mikołaj Roznerski 1200.JPG
Mikołaj Roznerski: na wspomnieniach buduję przyszłość

Aktor opowiada również o swoich doświadczeniach serialowych i rolach, które były dla niego najważniejsze. Czy denerwuje się, gdy ktoś nazywa go "aktorem serialowym"? Jak radzi sobie z tremą? Czy zaliczył jakieś wpadki na scenie? Dlaczego nie został oceanotechnikiem? Co sądzi o show-biznesie i dlaczego wziął udział w programie "Agent: Gwiazdy"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Tomasz Ciachorowski (aktor)

Data emisji: 16.12.2018

Godz. emisji: 9.30

kul/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mikołaj Roznerski: na wspomnieniach buduję przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 10:20
Na dużym ekranie zadebiutował w 2012 roku, w filmie "Supermarket". - To była moja pierwsza rola główna. Byłem tak podekscytowany, że chciałem od dystrybutora kupić zaproszenia na oficjalną premierę. Nie pomyślałem, że będę tam zaproszony - śmieje się Mikołaj Roznerski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Wieczorkowski: wolność jest ważna na każdej płaszczyźnie życia

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018 11:00
- W szkole byłem na bakier z historią. Ta zaś upomniała się o mnie, kiedy zostałem aktorem - opowiada Jan Wieczorkowski, aktor, którego mogliśmy oglądać m.in. w serialu o Cichociemnych "Czas honoru", a ostatnio w "Dywizjonie 303".  
rozwiń zwiń