Tomasz Ciachorowski: czasami nie wyrabiam na zakrętach

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 11:30
- Zdarza mi się, że muszę zrezygnować z niektórych propozycji, bo czasami nie wyrabiam na zakrętach. Ale póki jestem młody i mam tyle wigoru będę korzystać z zasobów, którymi dysponuję - deklaruje Tomasz Ciachorowski.
Audio
  • Tomasz Ciachorowski podsumowuje rok i tłumaczy, w jakich okolicznościach odkrył w sobie talent komediowy (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Tomasz Ciachorowski
Tomasz CiachorowskiFoto: Czwórka/Mateusz Kulik

Mózg aktora jest tak skonstruowany, że potrafi pogodzić wszystkie role, które w danym momencie się gra Tomasz Ciachorowski

Końcówka roku była dla gościa Czwórki szczególnie pracowita - każdy wieczór spędzał na deskach teatru. - Występuję w trzech "objazdowych" tytułach, które pokazujemy w różnych miastach. Dodatkowo w Warszawie gram w Polonii i w Kamienicy - opowiada. - Dawno nie miałem tylu różnych wyzwań na różnych polak. I takiej mobilizacji - dodaje.

Tomasz Ciachorowski przyznaje też, że w każdej z tych ról ma szansę zaprezentować inną wersję siebie. - Mnie się zawsze wydawało, że jestem aktorem z dramatycznym potencjałem, a tu się okazuje, że można ze mnie zrobić także komedianta. Po reakcjach publiczności wnioskuje, że idzie mi nieźle - śmieje się.


Czytaj także
Mikołaj Roznerski 1200.JPG
Mikołaj Roznerski: na wspomnieniach buduję przyszłość

Aktor opowiada również o swoich doświadczeniach serialowych i rolach, które były dla niego najważniejsze. Czy denerwuje się, gdy ktoś nazywa go "aktorem serialowym"? Jak radzi sobie z tremą? Czy zaliczył jakieś wpadki na scenie? Dlaczego nie został oceanotechnikiem? Co sądzi o show-biznesie i dlaczego wziął udział w programie "Agent: Gwiazdy"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Tomasz Ciachorowski (aktor)

Data emisji: 16.12.2018

Godz. emisji: 9.30

kul/ac

Czytaj także

Mikołaj Roznerski: na wspomnieniach buduję przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 10:20
Na dużym ekranie zadebiutował w 2012 roku, w filmie "Supermarket". - To była moja pierwsza rola główna. Byłem tak podekscytowany, że chciałem od dystrybutora kupić zaproszenia na oficjalną premierę. Nie pomyślałem, że będę tam zaproszony - śmieje się Mikołaj Roznerski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Wieczorkowski: wolność jest ważna na każdej płaszczyźnie życia

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018 11:00
- W szkole byłem na bakier z historią. Ta zaś upomniała się o mnie, kiedy zostałem aktorem - opowiada Jan Wieczorkowski, aktor, którego mogliśmy oglądać m.in. w serialu o Cichociemnych "Czas honoru", a ostatnio w "Dywizjonie 303".  
rozwiń zwiń